KBSL · 12. Hafta · 2017-2018 · 30 Aralık 2017 00:00

70 - 76

Mersin BŞB. maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik BLD. | 17 | 13 | 21 | 19 | 70 |
| Mersin BŞB. | 20 | 22 | 15 | 19 | 76 |
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.1 sezon ort. 72.3 | Tempo | 70.1 sezon ort. 72.5 |
| Hücum | ||
100.3 sezon ort. 88.8 | 100 hücumda sayı | 108.0 sezon ort. 101.6 |
40.6% sezon ort. 43.3% | eFG% | 47.6% sezon ort. 46.0% |
15.3% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 17.4% sezon ort. 14.1% |
48.9% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 40.0% sezon ort. 33.9% |
29.0% sezon ort. 19.2% | Serbest atış oranı | 30.2% sezon ort. 26.5% |
15.9% sezon ort. 28.4% | Üçlük payı | 41.3% sezon ort. 35.4% |
| Savunma | ||
108.0 sezon ort. 101.2 | 100 savunmada yenen sayı | 100.3 sezon ort. 98.3 |
47.6% sezon ort. 47.7% | Rakip eFG% | 40.6% sezon ort. 45.6% |
17.4% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 15.3% sezon ort. 14.5% |
40.0% sezon ort. 32.2% | Rakip hücum ribaundu % | 48.9% sezon ort. 30.3% |
30.2% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 29.0% sezon ort. 25.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley Samsun Canik BLD. · 34 dk+12.6 PIR
- Marica Gajic Mersin BŞB. · 33 dk+8.9 PIR
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 36 dk+4.0 PIR
- Sasa Cado Mersin BŞB. · 19 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Duygu Ekşi Samsun Canik BLD. · 19 dk−8.0 PIR
- Aija Jurjane Samsun Canik BLD. · 18 dk−7.0 PIR
- Krystal Victoria Thomas Mersin BŞB. · 34 dk−5.9 PIR
- Asena Yalçın Mersin BŞB. · 32 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik BLD. | 69.8 | 70.1 | 100.3 | 40.6% | 15.3% | 48.9% | 29.0% | 108.0 | 47.6% | 17.4% | 60.0% | 30.2% | -7.7 |
| Mersin BŞB. | 70.4 | 70.1 | 108.0 | 47.6% | 17.4% | 40.0% | 30.2% | 100.3 | 40.6% | 15.3% | 51.1% | 29.0% | +7.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 26/69 (%37.7) | Saha İçi Şut | 25/63 (%39.7) |
| 22/58 (%37.9) | 2 Sayı | 15/37 (%40.5) |
| 4/11 (%36.4) | 3 Sayı | 10/26 (%38.5) |
| 14/20 (%70.0) | Serbest Atış | 16/19 (%84.2) |
| 46 | Ribaund | 39 |
| 22 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 18 | Asist | 16 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 15 |
| 82 | Verimlilik (PIR) | 81 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Samsun Canik BLD. 0, Mersin BŞB. 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.12.2017Samsun Canik BLD. 70-76 Mersin BŞB.
- 07.04.2018Mersin BŞB. 102-62 Samsun Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.