KBSL · 14. Hafta · 2017-2018 · 13 Ocak 2018 00:00

56 - 73

Samsun Canik BLD. ilk çeyreği 19-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 11 | 9 | 23 | 13 | 56 |
| Samsun Canik BLD. | 19 | 16 | 22 | 16 | 73 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.5 sezon ort. 71.5 | Tempo | 68.5 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
82.3 sezon ort. 94.3 | 100 hücumda sayı | 106.0 sezon ort. 88.6 |
39.2% sezon ort. 44.9% | eFG% | 46.4% sezon ort. 43.1% |
17.1% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 12.8% sezon ort. 15.8% |
31.8% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 42.5% sezon ort. 27.4% |
10.8% sezon ort. 24.1% | Serbest atış oranı | 15.7% sezon ort. 19.9% |
27.7% sezon ort. 29.1% | Üçlük payı | 37.1% sezon ort. 27.4% |
| Savunma | ||
106.0 sezon ort. 113.5 | 100 savunmada yenen sayı | 82.3 sezon ort. 102.3 |
46.4% sezon ort. 52.6% | Rakip eFG% | 39.2% sezon ort. 48.1% |
12.8% sezon ort. 14.2% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 15.9% |
42.5% sezon ort. 36.1% | Rakip hücum ribaundu % | 31.8% sezon ort. 32.6% |
15.7% sezon ort. 25.5% | Rakip serbest atış oranı | 10.8% sezon ort. 22.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Duygu Ekşi Samsun Canik BLD. · 22 dk+8.8 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 37 dk+6.5 PIR
- Ceren Gökdemir Samsun Canik BLD. · 13 dk+5.1 PIR
- İlayda Güner İstanbul Üniversitesi · 24 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aisha Balarabe İstanbul Üniversitesi · 25 dk−8.5 PIR
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 38 dk−5.8 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 33 dk−5.3 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Samsun Canik BLD. · 20 dk−2.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 68.1 | 68.5 | 82.3 | 39.2% | 17.1% | 31.8% | 10.8% | 106.0 | 46.4% | 12.8% | 57.5% | 15.7% | -23.8 |
| Samsun Canik BLD. | 68.8 | 68.5 | 106.0 | 46.4% | 12.8% | 42.5% | 15.7% | 82.3 | 39.2% | 17.1% | 68.2% | 10.8% | +23.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| 22/65 (%33.8) | Saha İçi Şut | 30/70 (%42.9) |
| 15/47 (%31.9) | 2 Sayı | 25/44 (%56.8) |
| 7/18 (%38.9) | 3 Sayı | 5/26 (%19.2) |
| 5/7 (%71.4) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 37 | Ribaund | 47 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 13 | Asist | 21 |
| 6 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 3 |
| 14 | Top Kaybı | 11 |
| 18 | Faul | 16 |
| 53 | Verimlilik (PIR) | 94 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 3, Samsun Canik BLD. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.10.2017Samsun Canik BLD. 84-72 İstanbul Üniversitesi
- 12.01.2018İstanbul Üniversitesi 56-73 Samsun Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.