WbInsight

KBSL · 13. Hafta · 2017-2018 · 7 Ocak 2018 00:00

Yakın Doğu Üni. logosu
Yakın Doğu Üni.

96 - 78

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

Yakın Doğu Üni. 2. çeyreği 28-11 kazanarak farkı açtı. Hatay BŞB. ikinci yarıda 50-43 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Yakın Doğu Üni.2528241996
Hatay BŞB.1711242678
Dört Faktör
Yakın Doğu Üni.KategoriHatay BŞB.
Tempo
76.4
sezon ort. 72.3
Tempo
76.4
sezon ort. 70.9
Hücum
127.2
sezon ort. 106.9
100 hücumda sayı
100.8
sezon ort. 108.8
60.1%
sezon ort. 50.9%
eFG%
46.0%
sezon ort. 52.3%
10.5%
sezon ort. 13.7%
Top kaybı oranı
9.2%
sezon ort. 13.7%
29.4%
sezon ort. 28.9%
Hücum ribaundu %
22.2%
sezon ort. 29.1%
24.6%
sezon ort. 23.3%
Serbest atış oranı
13.3%
sezon ort. 25.5%
17.4%
sezon ort. 23.2%
Üçlük payı
38.7%
sezon ort. 33.8%
Savunma
100.8
sezon ort. 88.8
100 savunmada yenen sayı
127.2
sezon ort. 96.7
46.0%
sezon ort. 43.7%
Rakip eFG%
60.1%
sezon ort. 45.5%
9.2%
sezon ort. 15.3%
Zorlanan top kaybı
10.5%
sezon ort. 14.0%
22.2%
sezon ort. 24.0%
Rakip hücum ribaundu %
29.4%
sezon ort. 26.4%
13.3%
sezon ort. 16.0%
Rakip serbest atış oranı
24.6%
sezon ort. 23.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.