KBSL · 12. Hafta · 2017-2018 · 30 Aralık 2017 00:00

84 - 69

Yakın Doğu Üni. ilk çeyreği 23-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üni. | 23 | 27 | 13 | 21 | 84 |
| Adana Aski | 12 | 27 | 17 | 13 | 69 |
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.9 sezon ort. 72.2 | Tempo | 78.9 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
107.2 sezon ort. 107.5 | 100 hücumda sayı | 86.8 sezon ort. 88.1 |
50.0% sezon ort. 51.2% | eFG% | 40.3% sezon ort. 43.6% |
12.3% sezon ort. 13.6% | Top kaybı oranı | 13.9% sezon ort. 16.9% |
27.5% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 16.3% sezon ort. 25.1% |
27.1% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 21.9% |
22.9% sezon ort. 23.1% | Üçlük payı | 32.8% sezon ort. 30.4% |
| Savunma | ||
86.8 sezon ort. 89.3 | 100 savunmada yenen sayı | 107.2 sezon ort. 103.5 |
40.3% sezon ort. 43.9% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 49.0% |
13.9% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 12.3% sezon ort. 14.3% |
16.3% sezon ort. 24.2% | Rakip hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 31.4% |
25.4% sezon ort. 15.6% | Rakip serbest atış oranı | 27.1% sezon ort. 20.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Yakın Doğu Üni. · 23 dk+12.8 PIR
- Gamze Takmaz Adana Aski · 36 dk+11.1 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Yakın Doğu Üni. · 23 dk+8.5 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Yakın Doğu Üni. · 27 dk+7.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Yakın Doğu Üni. · 17 dk−8.9 PIR
- Gökçe Doğan Yakın Doğu Üni. · 9 dk−4.5 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üni. · 19 dk−4.1 PIR
- Kamile Nacickaite Adana Aski · 24 dk−2.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kayla McBride 100 asist barajını geçti
- Jantel Cherrill Lavender 1.000 sayı barajını geçti
- Jantel Cherrill Lavender 500 ribaund barajını geçti
- Rana Derin 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üni. | 78.4 | 78.9 | 107.2 | 50.0% | 12.3% | 27.5% | 27.1% | 86.8 | 40.3% | 13.9% | 83.7% | 25.4% | +20.4 |
| Adana Aski | 79.5 | 78.9 | 86.8 | 40.3% | 13.9% | 16.3% | 25.4% | 107.2 | 50.0% | 12.3% | 72.5% | 27.1% | -20.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 33/70 (%47.1) | Saha İçi Şut | 24/67 (%35.8) |
| 29/54 (%53.7) | 2 Sayı | 18/45 (%40.0) |
| 4/16 (%25.0) | 3 Sayı | 6/22 (%27.3) |
| 14/19 (%73.7) | Serbest Atış | 15/17 (%88.2) |
| 47 | Ribaund | 36 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 22 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 18 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Yakın Doğu Üni. 4, Adana Aski 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.12.2017Yakın Doğu Üni. 84-69 Adana Aski
- 06.04.2018Adana Aski 76-83 Yakın Doğu Üni.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.