KBSL · 26. Hafta · 2016-2017 · 19 Nisan 2017 00:00

102 - 61

Yakın Doğu Üniversitesi 3. çeyreği 30-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üniversitesi | 27 | 26 | 30 | 19 | 102 |
| Adana Aski | 15 | 12 | 11 | 23 | 61 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.1 sezon ort. 72.9 | Tempo | 79.1 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
126.9 sezon ort. 107.2 | 100 hücumda sayı | 78.5 sezon ort. 92.7 |
66.2% sezon ort. 50.7% | eFG% | 41.3% sezon ort. 44.3% |
14.7% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 17.9% sezon ort. 16.5% |
29.6% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 14.0% sezon ort. 30.3% |
14.1% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 22.2% |
23.9% sezon ort. 22.0% | Üçlük payı | 49.2% sezon ort. 33.2% |
| Savunma | ||
78.5 sezon ort. 88.4 | 100 savunmada yenen sayı | 126.9 sezon ort. 96.1 |
41.3% sezon ort. 44.7% | Rakip eFG% | 66.2% sezon ort. 45.8% |
17.9% sezon ort. 17.0% | Zorlanan top kaybı | 14.7% sezon ort. 17.4% |
14.0% sezon ort. 22.4% | Rakip hücum ribaundu % | 29.6% sezon ort. 29.5% |
20.6% sezon ort. 19.0% | Rakip serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 28.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üniversitesi · 18 dk+11.2 PIR
- Gülnur Akpınar Adana Aski · 14 dk+11.0 PIR
- Tuğçe Murat Adana Aski · 30 dk+9.6 PIR
- Angelica Danielle Robinson Yakın Doğu Üniversitesi · 30 dk+8.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat Adana Aski · 36 dk−10.7 PIR
- Ezgi Manlacı Adana Aski · 33 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Başaran Turan 100 ribaund barajını geçti
- Kayla McBride 250 sayı barajını geçti
- Ezgi Manlacı 100 sayı barajını geçti
- Ezgi Manlacı 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üniversitesi | 80.4 | 79.1 | 126.9 | 66.2% | 14.7% | 29.6% | 14.1% | 78.5 | 41.3% | 17.9% | 86.0% | 20.6% | +48.4 |
| Adana Aski | 77.7 | 79.1 | 78.5 | 41.3% | 17.9% | 14.0% | 20.6% | 126.9 | 66.2% | 14.7% | 70.4% | 14.1% | -48.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 44/71 (%62.0) | Saha İçi Şut | 22/63 (%34.9) |
| 38/54 (%70.4) | 2 Sayı | 14/32 (%43.8) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 8/31 (%25.8) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 9/13 (%69.2) |
| 45 | Ribaund | 25 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 37 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 27 | Asist | 14 |
| 11 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 13 | Faul | 9 |
| 146 | Verimlilik (PIR) | 45 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Yakın Doğu Üniversitesi 3, Adana Aski 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 13.01.2017Adana Aski 76-89 Yakın Doğu Üniversitesi
- 18.04.2017Yakın Doğu Üniversitesi 102-61 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.