KBSL · 23. Hafta · 2016-2017 · 27 Mart 2017 00:00
Galatasaray 4. çeyreği 25-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 18 | 14 | 13 | 11 | 56 |
| Galatasaray | 16 | 23 | 16 | 25 | 80 |
| Adana Aski | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.6 sezon ort. 73.0 | Tempo | 77.6 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
71.0 sezon ort. 93.0 | 100 hücumda sayı | 104.8 sezon ort. 102.7 |
46.2% sezon ort. 44.2% | eFG% | 37.5% sezon ort. 48.7% |
33.4% sezon ort. 15.9% | Top kaybı oranı | 11.5% sezon ort. 14.8% |
25.8% sezon ort. 29.8% | Hücum ribaundu % | 49.1% sezon ort. 32.8% |
20.8% sezon ort. 22.2% | Serbest atış oranı | 22.6% sezon ort. 17.0% |
32.1% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 22.6% sezon ort. 32.2% |
| Savunma | ||
104.8 sezon ort. 97.1 | 100 savunmada yenen sayı | 71.0 sezon ort. 95.6 |
37.5% sezon ort. 47.3% | Rakip eFG% | 46.2% sezon ort. 49.3% |
11.5% sezon ort. 17.6% | Zorlanan top kaybı | 33.4% sezon ort. 21.5% |
49.1% sezon ort. 28.3% | Rakip hücum ribaundu % | 25.8% sezon ort. 34.0% |
22.6% sezon ort. 28.1% | Rakip serbest atış oranı | 20.8% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kristine Vitola Galatasaray · 33 dk+13.0 PIR
- Edita Sujanova Adana Aski · 29 dk+5.3 PIR
- Tuğçe Murat Adana Aski · 29 dk+5.3 PIR
- Maryia Papova Galatasaray · 11 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Pınar Gezici Galatasaray · 30 dk−8.9 PIR
- Kübra Erat Adana Aski · 38 dk−5.0 PIR
- Asena Yalçın Adana Aski · 36 dk−4.1 PIR
- Ezgi Manlacı Adana Aski · 38 dk−2.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 78.8 | 77.6 | 71.0 | 46.2% | 33.4% | 25.8% | 20.8% | 104.8 | 37.5% | 11.5% | 50.9% | 22.6% | -33.7 |
| Galatasaray | 76.4 | 77.6 | 104.8 | 37.5% | 11.5% | 49.1% | 22.6% | 71.0 | 46.2% | 33.4% | 74.2% | 20.8% | +33.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 22/53 (%41.5) | Saha İçi Şut | 29/84 (%34.5) |
| 17/36 (%47.2) | 2 Sayı | 24/65 (%36.9) |
| 5/17 (%29.4) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 7/11 (%63.6) | Serbest Atış | 17/19 (%89.5) |
| 37 | Ribaund | 51 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 28 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 10 | Asist | 18 |
| 3 | Top Çalma | 15 |
| 1 | Blok | 3 |
| 29 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 17 |
| 43 | Verimlilik (PIR) | 98 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Adana Aski 0, Galatasaray 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.12.2016Galatasaray 64-59 Adana Aski
- 26.03.2017Adana Aski 56-80 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

