KBSL · 24. Hafta · 2016-2017 · 1 Nisan 2017 00:00
Girne Üniversitesi 1. çeyreği 23-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Girne Üniversitesi | 23 | 17 | 19 | 12 | 71 |
| Adana Aski | 13 | 18 | 16 | 18 | 65 |
| Girne Üniversitesi | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 73.4 | Tempo | 74.0 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
96.4 sezon ort. 94.7 | 100 hücumda sayı | 87.4 sezon ort. 92.3 |
41.4% sezon ort. 43.4% | eFG% | 47.5% sezon ort. 44.1% |
15.0% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 22.8% sezon ort. 16.3% |
31.7% sezon ort. 30.2% | Hücum ribaundu % | 26.5% sezon ort. 29.8% |
34.4% sezon ort. 28.2% | Serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 22.4% |
23.4% sezon ort. 23.3% | Üçlük payı | 30.0% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
87.4 sezon ort. 104.2 | 100 savunmada yenen sayı | 96.4 sezon ort. 97.4 |
47.5% sezon ort. 51.4% | Rakip eFG% | 41.4% sezon ort. 47.0% |
22.8% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 15.0% sezon ort. 17.4% |
26.5% sezon ort. 30.9% | Rakip hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 29.4% |
16.7% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 34.4% sezon ort. 27.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Asena Yalçın Adana Aski · 38 dk+15.4 PIR
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 32 dk+7.2 PIR
- Marica Gajic Girne Üniversitesi · 19 dk+5.3 PIR
- Tuğçe Murat Adana Aski · 24 dk+4.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Leilani Seamah Mitchell Girne Üniversitesi · 35 dk−9.6 PIR
- Ezgi Manlacı Adana Aski · 40 dk−8.2 PIR
- Kübra Erat Adana Aski · 36 dk−6.5 PIR
- Tijana Krivacevic Girne Üniversitesi · 26 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Merve Aydın Özbek 250 ribaund barajını geçti
- Marica Gajic 250 sayı barajını geçti
- Melisa Can 1.000 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Girne Üniversitesi | 73.7 | 74.0 | 96.4 | 41.4% | 15.0% | 31.7% | 34.4% | 87.4 | 47.5% | 22.8% | 73.5% | 16.7% | +9.0 |
| Adana Aski | 74.4 | 74.0 | 87.4 | 47.5% | 22.8% | 26.5% | 16.7% | 96.4 | 41.4% | 15.0% | 68.3% | 34.4% | -9.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Girne Üniversitesi | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 24/64 (%37.5) | Saha İçi Şut | 27/60 (%45.0) |
| 19/49 (%38.8) | 2 Sayı | 24/42 (%57.1) |
| 5/15 (%33.3) | 3 Sayı | 3/18 (%16.7) |
| 18/22 (%81.8) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 38 | Ribaund | 37 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 19 | Asist | 15 |
| 9 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 19 |
| 16 | Faul | 21 |
| 80 | Verimlilik (PIR) | 69 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Girne Üniversitesi 1, Adana Aski 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.12.2016Adana Aski 82-76 Girne Üniversitesi
- 31.03.2017Girne Üniversitesi 71-65 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

