KBSL · 16. Hafta · 2017-2018 · 27 Ocak 2018 00:00
Galatasaray maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 18 | 22 | 21 | 14 | 75 |
| Galatasaray | 22 | 24 | 25 | 16 | 87 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.3 sezon ort. 71.5 | Tempo | 69.3 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
110.2 sezon ort. 93.1 | 100 hücumda sayı | 123.2 sezon ort. 101.4 |
58.7% sezon ort. 44.2% | eFG% | 52.8% sezon ort. 46.4% |
19.2% sezon ort. 16.8% | Top kaybı oranı | 4.8% sezon ort. 13.7% |
20.0% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 32.1% |
30.8% sezon ort. 23.3% | Serbest atış oranı | 20.8% sezon ort. 19.7% |
26.9% sezon ort. 29.1% | Üçlük payı | 27.8% sezon ort. 26.8% |
| Savunma | ||
123.2 sezon ort. 112.8 | 100 savunmada yenen sayı | 110.2 sezon ort. 103.5 |
52.8% sezon ort. 52.3% | Rakip eFG% | 58.7% sezon ort. 51.2% |
4.8% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 19.2% sezon ort. 18.7% |
30.0% sezon ort. 36.7% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 32.2% |
20.8% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 30.8% sezon ort. 28.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kaela Dawn Davis Galatasaray · 29 dk+11.6 PIR
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Galatasaray · 22 dk+8.9 PIR
- İlayda Güner İstanbul Üniversitesi · 17 dk+8.2 PIR
- Tuğba Theodore Galatasaray · 25 dk+7.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aisha Balarabe İstanbul Üniversitesi · 29 dk−5.6 PIR
- Alexandria Christine Quigley Galatasaray · 31 dk−4.8 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner İstanbul Üniversitesi · 37 dk−3.8 PIR
- Hande Güven İstanbul Üniversitesi · 16 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 68.0 | 69.3 | 110.2 | 58.7% | 19.2% | 20.0% | 30.8% | 123.2 | 52.8% | 4.8% | 70.0% | 20.8% | -13.0 |
| Galatasaray | 70.6 | 69.3 | 123.2 | 52.8% | 4.8% | 30.0% | 20.8% | 110.2 | 58.7% | 19.2% | 80.0% | 30.8% | +13.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 27/52 (%51.9) | Saha İçi Şut | 34/72 (%47.2) |
| 20/38 (%52.6) | 2 Sayı | 26/52 (%50.0) |
| 7/14 (%50.0) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 14/16 (%87.5) | Serbest Atış | 11/15 (%73.3) |
| 33 | Ribaund | 32 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 21 | Asist | 24 |
| 0 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 4 |
| 18 | Faul | 19 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 107 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 0, Galatasaray 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.10.2017Galatasaray 91-78 İstanbul Üniversitesi
- 26.01.2018İstanbul Üniversitesi 75-87 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

