KBSL · 14. Hafta · 2017-2018 · 14 Ocak 2018 00:00

81 - 72

Hatay BŞB. maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 21 | 22 | 19 | 19 | 81 |
| Adana Aski | 21 | 14 | 15 | 22 | 72 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.5 sezon ort. 71.2 | Tempo | 67.5 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
118.6 sezon ort. 108.2 | 100 hücumda sayı | 107.9 sezon ort. 87.2 |
55.4% sezon ort. 52.0% | eFG% | 54.4% sezon ort. 43.0% |
11.4% sezon ort. 13.6% | Top kaybı oranı | 13.8% sezon ort. 16.9% |
33.3% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 24.9% |
18.5% sezon ort. 25.2% | Serbest atış oranı | 22.8% sezon ort. 22.0% |
33.8% sezon ort. 34.0% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 30.4% |
| Savunma | ||
107.9 sezon ort. 97.4 | 100 savunmada yenen sayı | 118.6 sezon ort. 103.1 |
54.4% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 55.4% sezon ort. 48.7% |
13.8% sezon ort. 13.8% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 14.3% |
18.2% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 31.1% |
22.8% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 20.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kamile Nacickaite Adana Aski · 37 dk+15.4 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 31 dk+9.6 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 35 dk+7.3 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 18 dk+5.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Donette Je Michelle Snow Adana Aski · 32 dk−9.0 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 10 dk−5.8 PIR
- Melike Bakırcıoğlu Adana Aski · 21 dk−3.3 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 32 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 68.3 | 67.5 | 118.6 | 55.4% | 11.4% | 33.3% | 18.5% | 107.9 | 54.4% | 13.8% | 81.8% | 22.8% | +10.7 |
| Adana Aski | 66.7 | 67.5 | 107.9 | 54.4% | 13.8% | 18.2% | 22.8% | 118.6 | 55.4% | 11.4% | 66.7% | 18.5% | -10.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 33/65 (%50.8) | Saha İçi Şut | 26/57 (%45.6) |
| 27/43 (%62.8) | 2 Sayı | 16/38 (%42.1) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 10/19 (%52.6) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 10/13 (%76.9) |
| 38 | Ribaund | 28 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 20 | Asist | 17 |
| 7 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 10 |
| 16 | Faul | 16 |
| 103 | Verimlilik (PIR) | 77 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Hatay BŞB. 5, Adana Aski 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 06.10.2017Adana Aski 44-57 Hatay BŞB.
- 13.01.2018Hatay BŞB. 81-72 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.