WbInsight

KBSL · 13. Hafta · 2017-2018 · 6 Ocak 2018 00:00

Adana Aski logosu
Adana Aski

64 - 77

Fenerbahçe ilk çeyreği 28-9 kazanarak maçı erken kopardı. Adana Aski ikinci yarıda 39-37 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Adana Aski916182164
Fenerbahçe2812181977
Dört Faktör
Adana AskiKategoriFenerbahçe
Tempo
68.8
sezon ort. 72.9
Tempo
68.8
sezon ort. 70.1
Hücum
93.6
sezon ort. 87.8
100 hücumda sayı
111.1
sezon ort. 106.7
48.3%
sezon ort. 43.2%
eFG%
54.8%
sezon ort. 50.0%
13.6%
sezon ort. 16.9%
Top kaybı oranı
17.2%
sezon ort. 14.0%
14.7%
sezon ort. 25.1%
Hücum ribaundu %
37.5%
sezon ort. 31.4%
16.9%
sezon ort. 22.3%
Serbest atış oranı
19.4%
sezon ort. 21.8%
33.9%
sezon ort. 30.3%
Üçlük payı
37.1%
sezon ort. 33.2%
Savunma
111.1
sezon ort. 103.4
100 savunmada yenen sayı
93.6
sezon ort. 93.2
54.8%
sezon ort. 48.8%
Rakip eFG%
48.3%
sezon ort. 45.6%
17.2%
sezon ort. 14.0%
Zorlanan top kaybı
13.6%
sezon ort. 15.5%
37.5%
sezon ort. 31.0%
Rakip hücum ribaundu %
14.7%
sezon ort. 24.6%
19.4%
sezon ort. 20.5%
Rakip serbest atış oranı
16.9%
sezon ort. 22.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.