KBSL · 15. Hafta · 2017-2018 · 20 Ocak 2018 00:00
Hatay BŞB. 2. çeyreği 19-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 23 | 9 | 11 | 15 | 58 |
| Hatay BŞB. | 16 | 19 | 16 | 16 | 67 |
| Botaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
63.2 sezon ort. 70.7 | Tempo | 63.2 sezon ort. 71.3 |
| Hücum | ||
91.0 sezon ort. 97.4 | 100 hücumda sayı | 107.0 sezon ort. 108.5 |
41.5% sezon ort. 47.4% | eFG% | 51.6% sezon ort. 52.1% |
12.2% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 13.6% sezon ort. 13.5% |
26.3% sezon ort. 28.0% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 28.7% |
22.0% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 9.8% sezon ort. 25.5% |
33.9% sezon ort. 35.1% | Üçlük payı | 27.9% sezon ort. 34.2% |
| Savunma | ||
107.0 sezon ort. 92.5 | 100 savunmada yenen sayı | 91.0 sezon ort. 98.0 |
51.6% sezon ort. 41.6% | Rakip eFG% | 41.5% sezon ort. 46.2% |
13.6% sezon ort. 13.3% | Zorlanan top kaybı | 12.2% sezon ort. 13.9% |
32.4% sezon ort. 28.9% | Rakip hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 26.5% |
9.8% sezon ort. 24.0% | Rakip serbest atış oranı | 22.0% sezon ort. 23.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 22 dk+5.8 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 36 dk+5.5 PIR
- Elif Emirtekin Botaş · 34 dk+3.6 PIR
- Nevin Krısten Vatansever Botaş · 31 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 37 dk−11.6 PIR
- Frida Eldebrink Botaş · 35 dk−10.7 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 23 dk−6.1 PIR
- Chelsea Gray Botaş · 38 dk−5.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Hind Ben Abdelkader 250 sayı barajını geçti
- Kıah Irene Stokes 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 63.7 | 63.2 | 91.0 | 41.5% | 12.2% | 26.3% | 22.0% | 107.0 | 51.6% | 13.6% | 67.6% | 9.8% | -15.9 |
| Hatay BŞB. | 62.6 | 63.2 | 107.0 | 51.6% | 13.6% | 32.4% | 9.8% | 91.0 | 41.5% | 12.2% | 73.7% | 22.0% | +15.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 22/59 (%37.3) | Saha İçi Şut | 28/61 (%45.9) |
| 17/39 (%43.6) | 2 Sayı | 21/44 (%47.7) |
| 5/20 (%25.0) | 3 Sayı | 7/17 (%41.2) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 4/6 (%66.7) |
| 33 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 15 | Asist | 19 |
| 6 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 10 |
| 13 | Faul | 16 |
| 62 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Botaş 1, Hatay BŞB. 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 14.10.2017Hatay BŞB. 67-52 Botaş
- 19.01.2018Botaş 58-67 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

