WbInsight

KBSL · 17. Hafta · 2017-2018 · 3 Şubat 2018 00:00

Samsun Canik BLD. logosu
Samsun Canik BLD.

62 - 79

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

Hatay BŞB. 4. çeyreği 26-10 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Samsun Canik BLD.1714211062
Hatay BŞB.2212192679
Dört Faktör
Samsun Canik BLD.KategoriHatay BŞB.
Tempo
69.9
sezon ort. 72.3
Tempo
69.9
sezon ort. 71.1
Hücum
89.0
sezon ort. 89.3
100 hücumda sayı
112.8
sezon ort. 108.3
38.3%
sezon ort. 43.4%
eFG%
51.6%
sezon ort. 52.1%
15.7%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
12.3%
sezon ort. 13.6%
31.0%
sezon ort. 27.9%
Hücum ribaundu %
29.7%
sezon ort. 28.7%
36.7%
sezon ort. 19.0%
Serbest atış oranı
25.0%
sezon ort. 25.0%
20.0%
sezon ort. 28.1%
Üçlük payı
23.4%
sezon ort. 34.4%
Savunma
112.8
sezon ort. 101.0
100 savunmada yenen sayı
89.0
sezon ort. 98.1
51.6%
sezon ort. 47.5%
Rakip eFG%
38.3%
sezon ort. 46.3%
12.3%
sezon ort. 16.1%
Zorlanan top kaybı
15.7%
sezon ort. 13.8%
29.7%
sezon ort. 32.7%
Rakip hücum ribaundu %
31.0%
sezon ort. 26.3%
25.0%
sezon ort. 22.3%
Rakip serbest atış oranı
36.7%
sezon ort. 22.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.