KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2016-2017 · 24 Nisan 2017 00:00
Galatasaray maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 21 | 24 | 13 | 23 | 81 |
| Galatasaray | 22 | 23 | 17 | 25 | 87 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 69.4 | Tempo | 73.7 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
109.1 sezon ort. 100.0 | 100 hücumda sayı | 118.9 sezon ort. 102.3 |
50.7% sezon ort. 48.9% | eFG% | 55.1% sezon ort. 48.0% |
18.0% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 13.8% sezon ort. 14.7% |
50.0% sezon ort. 29.2% | Hücum ribaundu % | 35.9% sezon ort. 33.4% |
30.9% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 17.1% |
32.4% sezon ort. 36.7% | Üçlük payı | 49.3% sezon ort. 31.3% |
| Savunma | ||
118.9 sezon ort. 99.6 | 100 savunmada yenen sayı | 109.1 sezon ort. 94.3 |
55.1% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 50.7% sezon ort. 49.1% |
13.8% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 18.0% sezon ort. 22.0% |
35.9% sezon ort. 30.9% | Rakip hücum ribaundu % | 50.0% sezon ort. 33.2% |
20.3% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 30.9% sezon ort. 25.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 37 dk+21.6 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 34 dk+11.1 PIR
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 18 dk+5.9 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 25 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 35 dk−10.7 PIR
- Maryia Papova Galatasaray · 26 dk−8.8 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 38 dk−5.6 PIR
- Kristine Vitola Galatasaray · 20 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 74.2 | 73.7 | 109.1 | 50.7% | 18.0% | 50.0% | 30.9% | 118.9 | 55.1% | 13.8% | 64.1% | 20.3% | -9.8 |
| Galatasaray | 73.2 | 73.7 | 118.9 | 55.1% | 13.8% | 35.9% | 20.3% | 109.1 | 50.7% | 18.0% | 50.0% | 30.9% | +9.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 30/68 (%44.1) | Saha İçi Şut | 32/69 (%46.4) |
| 21/46 (%45.7) | 2 Sayı | 20/35 (%57.1) |
| 9/22 (%40.9) | 3 Sayı | 12/34 (%35.3) |
| 12/21 (%57.1) | Serbest Atış | 11/14 (%78.6) |
| 45 | Ribaund | 34 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 21 | Asist | 16 |
| 7 | Top Çalma | 10 |
| 2 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 12 |
| 18 | Faul | 22 |
| 92 | Verimlilik (PIR) | 96 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Hatay BŞB. 2, Galatasaray 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 06.01.2017Galatasaray 73-67 Hatay BŞB.
- 08.04.2017Hatay BŞB. 69-82 Galatasaray
- 21.04.2017Galatasaray 72-69 Hatay BŞB.
- 23.04.2017Hatay BŞB. 81-87 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

