KBSL · 26. Hafta · 2016-2017 · 19 Nisan 2017 00:00
Galatasaray maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 32 | 22 | 17 | 18 | 89 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 26 | 28 | 12 | 12 | 78 |
| Galatasaray | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.1 sezon ort. 74.5 | Tempo | 81.1 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
108.7 sezon ort. 102.6 | 100 hücumda sayı | 97.1 sezon ort. 89.9 |
56.5% sezon ort. 47.9% | eFG% | 53.3% sezon ort. 43.6% |
14.3% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 21.5% sezon ort. 17.5% |
23.1% sezon ort. 33.9% | Hücum ribaundu % | 22.9% sezon ort. 27.0% |
2.6% sezon ort. 17.8% | Serbest atış oranı | 31.1% sezon ort. 22.3% |
48.1% sezon ort. 31.3% | Üçlük payı | 23.0% sezon ort. 27.7% |
| Savunma | ||
97.1 sezon ort. 94.7 | 100 savunmada yenen sayı | 108.7 sezon ort. 101.9 |
53.3% sezon ort. 49.0% | Rakip eFG% | 56.5% sezon ort. 48.0% |
21.5% sezon ort. 21.9% | Zorlanan top kaybı | 14.3% sezon ort. 15.5% |
22.9% sezon ort. 34.2% | Rakip hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 34.1% |
31.1% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 2.6% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Eda Şahin Galatasaray · 16 dk+10.9 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+10.1 PIR
- Büşra Akgün Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 28 dk+8.9 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 28 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nazlı Bircan Gökdemir Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 26 dk−9.2 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 16 dk−2.5 PIR
- Deniz Çolakoğlu Galatasaray · 26 dk−2.2 PIR
- Saadet Aysu Keskin Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 33 dk−0.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Saadet Aysu Keskin 250 sayı barajını geçti
- Maryia Papova 250 sayı barajını geçti
- Dubravka Dacic 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 81.9 | 81.1 | 108.7 | 56.5% | 14.3% | 23.1% | 2.6% | 97.1 | 53.3% | 21.5% | 77.1% | 31.1% | +11.6 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 80.4 | 81.1 | 97.1 | 53.3% | 21.5% | 22.9% | 31.1% | 108.7 | 56.5% | 14.3% | 76.9% | 2.6% | -11.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| 36/77 (%46.8) | Saha İçi Şut | 30/61 (%49.2) |
| 21/40 (%52.5) | 2 Sayı | 25/47 (%53.2) |
| 15/37 (%40.5) | 3 Sayı | 5/14 (%35.7) |
| 2/2 (%100.0) | Serbest Atış | 13/19 (%68.4) |
| 36 | Ribaund | 38 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 28 | Asist | 19 |
| 10 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 19 |
| 19 | Faul | 9 |
| 110 | Verimlilik (PIR) | 87 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 13.01.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 63-96 Galatasaray
- 18.04.2017Galatasaray 89-78 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

