KBSL · 21. Hafta · 2016-2017 · 5 Nisan 2017 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 25-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 29 | 25 | 25 | 24 | 103 |
| Hatay BŞB. | 24 | 20 | 11 | 21 | 76 |
| Fenerbahçe | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.3 sezon ort. 72.6 | Tempo | 71.3 sezon ort. 69.5 |
| Hücum | ||
147.3 sezon ort. 108.7 | 100 hücumda sayı | 104.5 sezon ort. 100.2 |
75.9% sezon ort. 52.6% | eFG% | 53.2% sezon ort. 48.8% |
18.5% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 18.9% sezon ort. 15.8% |
45.8% sezon ort. 33.6% | Hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 29.8% |
31.0% sezon ort. 18.5% | Serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 21.9% |
37.9% sezon ort. 28.4% | Üçlük payı | 38.1% sezon ort. 36.5% |
| Savunma | ||
104.5 sezon ort. 90.9 | 100 savunmada yenen sayı | 147.3 sezon ort. 98.5 |
53.2% sezon ort. 44.1% | Rakip eFG% | 75.9% sezon ort. 46.0% |
18.9% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 14.2% |
36.4% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 45.8% sezon ort. 30.8% |
20.6% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 31.0% sezon ort. 20.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 30 dk+14.7 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 38 dk+9.1 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 35 dk+5.9 PIR
- Candace Parker Williams Fenerbahçe · 29 dk+5.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Dragana Stankovic Hatay BŞB. · 20 dk−6.7 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 38 dk−5.6 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 14 dk−5.2 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Fenerbahçe · 27 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jantel Cherrill Lavender 25 blok barajını geçti
- Anastasiya Verameyenka 250 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 69.9 | 71.3 | 147.3 | 75.9% | 18.5% | 45.8% | 31.0% | 104.5 | 53.2% | 18.9% | 63.6% | 20.6% | +42.8 |
| Hatay BŞB. | 72.7 | 71.3 | 104.5 | 53.2% | 18.9% | 36.4% | 20.6% | 147.3 | 75.9% | 18.5% | 54.2% | 31.0% | -42.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 36/58 (%62.1) | Saha İçi Şut | 29/63 (%46.0) |
| 20/36 (%55.6) | 2 Sayı | 20/39 (%51.3) |
| 16/22 (%72.7) | 3 Sayı | 9/24 (%37.5) |
| 15/18 (%83.3) | Serbest Atış | 9/13 (%69.2) |
| 32 | Ribaund | 25 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 13 |
| 28 | Asist | 19 |
| 6 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 16 |
| 16 | Faul | 18 |
| 131 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Fenerbahçe 6, Hatay BŞB. 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 17.12.2016Hatay BŞB. 59-77 Fenerbahçe
- 04.04.2017Fenerbahçe 103-76 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

