KBSL · 18. Hafta · 2017-2018 · 18 Şubat 2018 00:00
Hatay BŞB. ilk çeyreği 22-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 22 | 17 | 24 | 19 | 82 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 13 | 11 | 24 | 13 | 61 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.4 sezon ort. 70.9 | Tempo | 74.4 sezon ort. 71.7 |
| Hücum | ||
109.2 sezon ort. 108.5 | 100 hücumda sayı | 82.8 sezon ort. 89.6 |
62.9% sezon ort. 51.7% | eFG% | 41.2% sezon ort. 42.3% |
19.7% sezon ort. 13.3% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 17.3% |
21.4% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 22.7% sezon ort. 29.4% |
11.3% sezon ort. 25.5% | Serbest atış oranı | 8.8% sezon ort. 27.2% |
40.3% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 32.4% sezon ort. 31.3% |
| Savunma | ||
82.8 sezon ort. 98.3 | 100 savunmada yenen sayı | 109.2 sezon ort. 98.9 |
41.2% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 62.9% sezon ort. 46.9% |
15.5% sezon ort. 13.8% | Zorlanan top kaybı | 19.7% sezon ort. 15.1% |
22.7% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 21.4% sezon ort. 30.0% |
8.8% sezon ort. 23.6% | Rakip serbest atış oranı | 11.3% sezon ort. 25.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Dila Yıldırım Abdullah Gül Üniversitesi · 22 dk+13.9 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 30 dk+10.2 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Hatay BŞB. · 15 dk+6.1 PIR
- Devran Tanaçan Hatay BŞB. · 10 dk+5.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Gülcan Abdullah Gül Üniversitesi · 36 dk−10.3 PIR
- Gizem Sezer Abdullah Gül Üniversitesi · 25 dk−4.3 PIR
- İlknur Yıldızhan Çetin Abdullah Gül Üniversitesi · 17 dk−4.1 PIR
- Gabriela Marginean Abdullah Gül Üniversitesi · 26 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Sezer 100 sayı barajını geçti
- Melis Gülcan 25 top çalma barajını geçti
- Devran Tanaçan 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 75.1 | 74.4 | 109.2 | 62.9% | 19.7% | 21.4% | 11.3% | 82.8 | 41.2% | 15.5% | 77.3% | 8.8% | +26.4 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 73.6 | 74.4 | 82.8 | 41.2% | 15.5% | 22.7% | 8.8% | 109.2 | 62.9% | 19.7% | 78.6% | 11.3% | -26.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| 34/62 (%54.8) | Saha İçi Şut | 25/68 (%36.8) |
| 24/37 (%64.9) | 2 Sayı | 19/46 (%41.3) |
| 10/25 (%40.0) | 3 Sayı | 6/22 (%27.3) |
| 4/7 (%57.1) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 40 | Ribaund | 32 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 24 | Asist | 13 |
| 4 | Top Çalma | 9 |
| 4 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 13 |
| 13 | Faul | 13 |
| 107 | Verimlilik (PIR) | 59 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Hatay BŞB. 3, Abdullah Gül Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 04.11.2017Abdullah Gül Üniversitesi 71-82 Hatay BŞB.
- 17.02.2018Hatay BŞB. 82-61 Abdullah Gül Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

