KBSL · 20. Hafta · 2017-2018 · 11 Mart 2018 00:00
Hatay BŞB. 1. çeyreği 22-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 22 | 23 | 9 | 23 | 77 |
| Fenerbahçe | 9 | 22 | 22 | 19 | 72 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
62.5 sezon ort. 71.4 | Tempo | 62.5 sezon ort. 70.3 |
| Hücum | ||
121.9 sezon ort. 108.1 | 100 hücumda sayı | 116.3 sezon ort. 106.6 |
54.0% sezon ort. 52.0% | eFG% | 52.8% sezon ort. 50.1% |
6.8% sezon ort. 13.7% | Top kaybı oranı | 10.3% sezon ort. 14.2% |
27.8% sezon ort. 28.8% | Hücum ribaundu % | 18.8% sezon ort. 32.0% |
22.6% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 34.0% sezon ort. 21.4% |
29.0% sezon ort. 34.2% | Üçlük payı | 58.5% sezon ort. 32.7% |
| Savunma | ||
116.3 sezon ort. 97.2 | 100 savunmada yenen sayı | 121.9 sezon ort. 92.4 |
52.8% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 54.0% sezon ort. 45.4% |
10.3% sezon ort. 13.9% | Zorlanan top kaybı | 6.8% sezon ort. 15.7% |
18.8% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 24.3% |
34.0% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 22.6% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 35 dk+8.5 PIR
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 22 dk+6.9 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 37 dk+5.7 PIR
- Pelin Bilgiç Fenerbahçe · 18 dk+3.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 34 dk−11.6 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 27 dk−9.6 PIR
- Giorgia Sottana Fenerbahçe · 20 dk−7.1 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 15 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 63.2 | 62.5 | 121.9 | 54.0% | 6.8% | 27.8% | 22.6% | 116.3 | 52.8% | 10.3% | 81.3% | 34.0% | +5.6 |
| Fenerbahçe | 61.9 | 62.5 | 116.3 | 52.8% | 10.3% | 18.8% | 34.0% | 121.9 | 54.0% | 6.8% | 72.2% | 22.6% | -5.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 29/62 (%46.8) | Saha İçi Şut | 22/53 (%41.5) |
| 20/44 (%45.5) | 2 Sayı | 10/22 (%45.5) |
| 9/18 (%50.0) | 3 Sayı | 12/31 (%38.7) |
| 10/14 (%71.4) | Serbest Atış | 16/18 (%88.9) |
| 36 | Ribaund | 32 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 17 | Asist | 18 |
| 5 | Top Çalma | 1 |
| 2 | Blok | 3 |
| 5 | Top Kaybı | 7 |
| 13 | Faul | 16 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 86 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Hatay BŞB. 0, Fenerbahçe 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-4
- 25.11.2017Fenerbahçe 86-84 Hatay BŞB.
- 10.03.2018Hatay BŞB. 77-72 Fenerbahçe
- 02.05.2018Hatay BŞB. 58-73 Fenerbahçe
- 05.05.2018Hatay BŞB. 59-68 Fenerbahçe
- 08.05.2018Fenerbahçe 77-74 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

