KBSL · 18. Hafta · 2017-2018 · 17 Şubat 2018 00:00
OGM Ormanspor maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 16 | 17 | 19 | 17 | 69 |
| OGM Ormanspor | 18 | 22 | 20 | 17 | 77 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.5 sezon ort. 71.2 | Tempo | 75.5 sezon ort. 73.6 |
| Hücum | ||
90.6 sezon ort. 93.9 | 100 hücumda sayı | 102.8 sezon ort. 95.6 |
35.1% sezon ort. 45.2% | eFG% | 52.5% sezon ort. 46.3% |
11.6% sezon ort. 17.2% | Top kaybı oranı | 19.8% sezon ort. 14.5% |
37.3% sezon ort. 31.0% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 26.0% |
31.1% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 29.5% sezon ort. 20.2% |
21.6% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 34.4% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
102.8 sezon ort. 113.7 | 100 savunmada yenen sayı | 90.6 sezon ort. 104.2 |
52.5% sezon ort. 52.3% | Rakip eFG% | 35.1% sezon ort. 47.8% |
19.8% sezon ort. 13.9% | Zorlanan top kaybı | 11.6% sezon ort. 12.2% |
32.4% sezon ort. 36.6% | Rakip hücum ribaundu % | 37.3% sezon ort. 30.1% |
29.5% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 31.1% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jasmine Loretta Thomas OGM Ormanspor · 40 dk+16.3 PIR
- Aisha Balarabe İstanbul Üniversitesi · 21 dk+9.4 PIR
- Safiye Simay Köksal OGM Ormanspor · 26 dk+6.5 PIR
- Petra Kulichova OGM Ormanspor · 23 dk+5.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 36 dk−7.6 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 23 dk−5.0 PIR
- İlayda Güner İstanbul Üniversitesi · 17 dk−3.2 PIR
- Miray Şahin İstanbul Üniversitesi · 38 dk−2.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Claudia Monica Cuic 50 asist barajını geçti
- Rebekah Jasmine Gardner 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 76.1 | 75.5 | 90.6 | 35.1% | 11.6% | 37.3% | 31.1% | 102.8 | 52.5% | 19.8% | 67.6% | 29.5% | -12.1 |
| OGM Ormanspor | 74.9 | 75.5 | 102.8 | 52.5% | 19.8% | 32.4% | 29.5% | 90.6 | 35.1% | 11.6% | 62.7% | 31.1% | +12.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 25/74 (%33.8) | Saha İçi Şut | 29/61 (%47.5) |
| 23/58 (%39.7) | 2 Sayı | 23/40 (%57.5) |
| 2/16 (%12.5) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 17/23 (%73.9) | Serbest Atış | 13/18 (%72.2) |
| 42 | Ribaund | 43 |
| 19 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 20 | Asist | 19 |
| 10 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 17 |
| 17 | Faul | 24 |
| 76 | Verimlilik (PIR) | 94 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.11.2017OGM Ormanspor 79-77 İstanbul Üniversitesi
- 16.02.2018İstanbul Üniversitesi 69-77 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

