WbInsight

KBSL · 16. Hafta · 2017-2018 · 28 Ocak 2018 00:00

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

84 - 77

Mersin BŞB. 2. çeyreği 26-10 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Mersin BŞB.1726231884
OGM Ormanspor2810132677
Dört Faktör
Mersin BŞB.KategoriOGM Ormanspor
Tempo
74.1
sezon ort. 72.4
Tempo
74.1
sezon ort. 73.6
Hücum
113.3
sezon ort. 101.4
100 hücumda sayı
103.8
sezon ort. 95.6
50.0%
sezon ort. 45.9%
eFG%
47.3%
sezon ort. 46.5%
14.9%
sezon ort. 14.2%
Top kaybı oranı
11.1%
sezon ort. 14.9%
35.1%
sezon ort. 34.1%
Hücum ribaundu %
32.7%
sezon ort. 25.9%
35.9%
sezon ort. 26.3%
Serbest atış oranı
18.9%
sezon ort. 20.6%
23.4%
sezon ort. 36.1%
Üçlük payı
32.4%
sezon ort. 29.7%
Savunma
103.8
sezon ort. 98.1
100 savunmada yenen sayı
113.3
sezon ort. 103.2
47.3%
sezon ort. 45.3%
Rakip eFG%
50.0%
sezon ort. 47.2%
11.1%
sezon ort. 14.7%
Zorlanan top kaybı
14.9%
sezon ort. 12.0%
32.7%
sezon ort. 31.0%
Rakip hücum ribaundu %
35.1%
sezon ort. 30.3%
18.9%
sezon ort. 25.8%
Rakip serbest atış oranı
35.9%
sezon ort. 22.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.