KBSL · 20. Hafta · 2017-2018 · 11 Mart 2018 00:00
Mersin BŞB. 1. çeyreği 21-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 10 | 16 | 17 | 22 | 65 |
| Mersin BŞB. | 21 | 18 | 12 | 19 | 70 |
| Beşiktaş | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.1 sezon ort. 70.0 | Tempo | 74.1 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
86.8 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 95.4 sezon ort. 102.1 |
36.6% sezon ort. 47.1% | eFG% | 49.2% sezon ort. 46.0% |
17.6% sezon ort. 14.3% | Top kaybı oranı | 23.5% sezon ort. 13.8% |
35.6% sezon ort. 24.7% | Hücum ribaundu % | 45.7% sezon ort. 33.8% |
26.9% sezon ort. 26.2% | Serbest atış oranı | 31.7% sezon ort. 26.4% |
28.4% sezon ort. 30.7% | Üçlük payı | 28.3% sezon ort. 35.9% |
| Savunma | ||
95.4 sezon ort. 100.5 | 100 savunmada yenen sayı | 86.8 sezon ort. 98.8 |
49.2% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 36.6% sezon ort. 45.8% |
23.5% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 17.6% sezon ort. 14.4% |
45.7% sezon ort. 29.3% | Rakip hücum ribaundu % | 35.6% sezon ort. 30.9% |
31.7% sezon ort. 24.2% | Rakip serbest atış oranı | 26.9% sezon ort. 25.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Mersin BŞB. · 29 dk+13.0 PIR
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 35 dk+6.8 PIR
- Krystal Victoria Thomas Mersin BŞB. · 33 dk+4.6 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 29 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Mersin BŞB. · 36 dk−15.2 PIR
- Erica K Wheeler Beşiktaş · 29 dk−9.8 PIR
- Iva Radosavljevic Beşiktaş · 33 dk−9.6 PIR
- Tyrone Bernice Mosby Beşiktaş · 24 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 74.9 | 74.1 | 86.8 | 36.6% | 17.6% | 35.6% | 26.9% | 95.4 | 49.2% | 23.5% | 54.3% | 31.7% | -8.7 |
| Mersin BŞB. | 73.4 | 74.1 | 95.4 | 49.2% | 23.5% | 45.7% | 31.7% | 86.8 | 36.6% | 17.6% | 64.4% | 26.9% | +8.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 22/67 (%32.8) | Saha İçi Şut | 28/60 (%46.7) |
| 17/48 (%35.4) | 2 Sayı | 25/43 (%58.1) |
| 5/19 (%26.3) | 3 Sayı | 3/17 (%17.6) |
| 16/18 (%88.9) | Serbest Atış | 11/19 (%57.9) |
| 35 | Ribaund | 45 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 11 | Asist | 16 |
| 14 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 5 |
| 16 | Top Kaybı | 21 |
| 19 | Faul | 20 |
| 63 | Verimlilik (PIR) | 81 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Beşiktaş 2, Mersin BŞB. 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 24.11.2017Mersin BŞB. 75-82 Beşiktaş
- 10.03.2018Beşiktaş 65-70 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

