KBSL · 17. Hafta · 2017-2018 · 4 Şubat 2018 00:00

67 - 84

Mersin BŞB. 2. çeyreği 24-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 19 | 14 | 19 | 15 | 67 |
| Mersin BŞB. | 22 | 24 | 16 | 22 | 84 |
| Adana Aski | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.7 sezon ort. 72.8 | Tempo | 70.7 sezon ort. 72.5 |
| Hücum | ||
94.3 sezon ort. 87.8 | 100 hücumda sayı | 119.4 sezon ort. 101.2 |
45.2% sezon ort. 43.4% | eFG% | 52.2% sezon ort. 45.8% |
12.7% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 8.5% sezon ort. 14.4% |
22.2% sezon ort. 24.8% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 34.3% |
25.8% sezon ort. 21.9% | Serbest atış oranı | 28.4% sezon ort. 26.5% |
27.4% sezon ort. 30.6% | Üçlük payı | 46.3% sezon ort. 35.2% |
| Savunma | ||
119.4 sezon ort. 103.0 | 100 savunmada yenen sayı | 94.3 sezon ort. 98.5 |
52.2% sezon ort. 48.9% | Rakip eFG% | 45.2% sezon ort. 45.4% |
8.5% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 14.6% |
30.0% sezon ort. 31.3% | Rakip hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 31.4% |
28.4% sezon ort. 20.1% | Rakip serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Mersin BŞB. · 34 dk+11.6 PIR
- Donette Je Michelle Snow Adana Aski · 35 dk+7.0 PIR
- Tuğba Oral Mersin BŞB. · 23 dk+6.0 PIR
- Marina Bas Adana Aski · 37 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kamile Nacickaite Adana Aski · 31 dk−11.3 PIR
- Şaziye İvegin Üner Adana Aski · 21 dk−3.5 PIR
- Sasa Cado Mersin BŞB. · 20 dk−2.7 PIR
- Aija Jurjane Mersin BŞB. · 33 dk−1.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 71.0 | 70.7 | 94.3 | 45.2% | 12.7% | 22.2% | 25.8% | 119.4 | 52.2% | 8.5% | 70.0% | 28.4% | -25.1 |
| Mersin BŞB. | 70.4 | 70.7 | 119.4 | 52.2% | 8.5% | 30.0% | 28.4% | 94.3 | 45.2% | 12.7% | 77.8% | 25.8% | +25.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 26/62 (%41.9) | Saha İçi Şut | 28/67 (%41.8) |
| 22/45 (%48.9) | 2 Sayı | 14/36 (%38.9) |
| 4/17 (%23.5) | 3 Sayı | 14/31 (%45.2) |
| 11/16 (%68.8) | Serbest Atış | 14/19 (%73.7) |
| 36 | Ribaund | 40 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 17 | Asist | 21 |
| 3 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 7 |
| 21 | Faul | 16 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 99 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Adana Aski 3, Mersin BŞB. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 28.10.2017Mersin BŞB. 76-63 Adana Aski
- 03.02.2018Adana Aski 67-84 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.