WbInsight

KBSL · 3. Hafta · 2018-2019 · 27 Ekim 2018 00:00

86 - 66

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

Botaş 2. çeyreği 30-20 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş1830211786
Mersin BŞB.1520112066
Dört Faktör
BotaşKategoriMersin BŞB.
Tempo
74.2
sezon ort. 71.1
Tempo
74.2
sezon ort. 75.2
Hücum
116.3
sezon ort. 99.0
100 hücumda sayı
88.6
sezon ort. 108.9
57.1%
sezon ort. 47.8%
eFG%
45.7%
sezon ort. 52.7%
17.5%
sezon ort. 15.4%
Top kaybı oranı
21.6%
sezon ort. 15.8%
40.0%
sezon ort. 27.7%
Hücum ribaundu %
23.1%
sezon ort. 30.5%
28.6%
sezon ort. 20.6%
Serbest atış oranı
29.3%
sezon ort. 26.4%
27.0%
sezon ort. 36.7%
Üçlük payı
44.8%
sezon ort. 37.4%
Savunma
88.6
sezon ort. 88.8
100 savunmada yenen sayı
116.3
sezon ort. 90.3
45.7%
sezon ort. 44.2%
Rakip eFG%
57.1%
sezon ort. 44.1%
21.6%
sezon ort. 18.6%
Zorlanan top kaybı
17.5%
sezon ort. 18.7%
23.1%
sezon ort. 28.4%
Rakip hücum ribaundu %
40.0%
sezon ort. 30.3%
29.3%
sezon ort. 21.5%
Rakip serbest atış oranı
28.6%
sezon ort. 22.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.