KBSL · 5. Hafta · 2018-2019 · 11 Kasım 2018 00:00
Botaş 4. çeyreği 18-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 10 | 14 | 19 | 6 | 49 |
| Botaş | 16 | 20 | 17 | 18 | 71 |
| Canik BLD. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.0 sezon ort. 80.9 | Tempo | 71.0 sezon ort. 71.2 |
| Hücum | ||
69.1 sezon ort. 86.3 | 100 hücumda sayı | 99.9 sezon ort. 99.5 |
36.4% sezon ort. 42.7% | eFG% | 46.0% sezon ort. 48.2% |
22.2% sezon ort. 17.7% | Top kaybı oranı | 15.8% sezon ort. 15.4% |
25.0% sezon ort. 25.8% | Hücum ribaundu % | 28.2% sezon ort. 28.0% |
15.3% sezon ort. 17.6% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 20.7% |
27.1% sezon ort. 39.2% | Üçlük payı | 33.9% sezon ort. 36.5% |
| Savunma | ||
99.9 sezon ort. 117.5 | 100 savunmada yenen sayı | 69.1 sezon ort. 89.5 |
46.0% sezon ort. 54.4% | Rakip eFG% | 36.4% sezon ort. 44.5% |
15.8% sezon ort. 12.7% | Zorlanan top kaybı | 22.2% sezon ort. 18.6% |
28.2% sezon ort. 36.2% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 28.3% |
25.8% sezon ort. 16.4% | Rakip serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 21.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akbaş Botaş · 11 dk+6.5 PIR
- Jewell Blessing Loyd Botaş · 34 dk+3.9 PIR
- Melis Gülcan Botaş · 21 dk+2.6 PIR
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 38 dk+2.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nicole Elaine Romeo Canik BLD. · 35 dk−19.3 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 28 dk−8.2 PIR
- Sequoia Antrice Holmes Canik BLD. · 38 dk−5.8 PIR
- Dilara Tongar Canik BLD. · 32 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Claudia Monica Cuic 500 sayı barajını geçti
- Jewell Blessing Loyd 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 71.0 | 71.0 | 69.1 | 36.4% | 22.2% | 25.0% | 15.3% | 99.9 | 46.0% | 15.8% | 71.8% | 25.8% | -30.9 |
| Botaş | 71.0 | 71.0 | 99.9 | 46.0% | 15.8% | 28.2% | 25.8% | 69.1 | 36.4% | 22.2% | 75.0% | 15.3% | +30.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 20/59 (%33.9) | Saha İçi Şut | 25/62 (%40.3) |
| 17/43 (%39.5) | 2 Sayı | 18/41 (%43.9) |
| 3/16 (%18.8) | 3 Sayı | 7/21 (%33.3) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 14/16 (%87.5) |
| 38 | Ribaund | 41 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 16 | Asist | 15 |
| 2 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 8 |
| 18 | Top Kaybı | 13 |
| 19 | Faul | 13 |
| 46 | Verimlilik (PIR) | 93 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Canik BLD. 4, Botaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 10.11.2018Canik BLD. 49-71 Botaş
- 08.02.2019Botaş 91-58 Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

