KBSL · 4. Hafta · 2018-2019 · 4 Kasım 2018 00:00
Botaş maçı 18 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 21 | 20 | 18 | 19 | 78 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 20 | 13 | 10 | 17 | 60 |
| Botaş | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.2 sezon ort. 71.3 | Tempo | 68.2 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
112.4 sezon ort. 99.1 | 100 hücumda sayı | 89.4 sezon ort. 95.6 |
57.3% sezon ort. 47.8% | eFG% | 41.5% sezon ort. 48.6% |
18.4% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 9.3% sezon ort. 20.2% |
38.7% sezon ort. 27.7% | Hücum ribaundu % | 19.5% sezon ort. 31.1% |
16.1% sezon ort. 21.0% | Serbest atış oranı | 10.8% sezon ort. 32.5% |
48.4% sezon ort. 36.1% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 31.7% |
| Savunma | ||
89.4 sezon ort. 88.8 | 100 savunmada yenen sayı | 112.4 sezon ort. 103.9 |
41.5% sezon ort. 44.3% | Rakip eFG% | 57.3% sezon ort. 50.6% |
9.3% sezon ort. 19.0% | Zorlanan top kaybı | 18.4% sezon ort. 15.7% |
19.5% sezon ort. 28.5% | Rakip hücum ribaundu % | 38.7% sezon ort. 28.2% |
10.8% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 16.1% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anne Marie Armstrong Bellona Kayseri Basketbol · 30 dk+16.9 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 30 dk+15.8 PIR
- Jewell Blessing Loyd Botaş · 39 dk+13.1 PIR
- Tijana Krivacevic Botaş · 12 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ivon Anderson Bellona Kayseri Basketbol · 40 dk−6.8 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 23 dk−5.1 PIR
- Maja Miljkovic Bellona Kayseri Basketbol · 25 dk−4.9 PIR
- Gizem Sezer Bellona Kayseri Basketbol · 11 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 69.4 | 68.2 | 112.4 | 57.3% | 18.4% | 38.7% | 16.1% | 89.4 | 41.5% | 9.3% | 80.5% | 10.8% | +22.9 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 67.1 | 68.2 | 89.4 | 41.5% | 9.3% | 19.5% | 10.8% | 112.4 | 57.3% | 18.4% | 61.3% | 16.1% | -22.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 30/62 (%48.4) | Saha İçi Şut | 24/65 (%36.9) |
| 19/32 (%59.4) | 2 Sayı | 18/43 (%41.9) |
| 11/30 (%36.7) | 3 Sayı | 6/22 (%27.3) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 6/7 (%85.7) |
| 45 | Ribaund | 27 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 19 | Asist | 16 |
| 5 | Top Çalma | 9 |
| 5 | Blok | 2 |
| 15 | Top Kaybı | 7 |
| 20 | Faul | 17 |
| 102 | Verimlilik (PIR) | 65 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Botaş 4, Bellona Kayseri Basketbol 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 03.11.2018Botaş 78-60 Bellona Kayseri Basketbol
- 01.02.2019Bellona Kayseri Basketbol 72-86 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

