KBSL · 3. Hafta · 2018-2019 · 27 Ekim 2018 00:00
OGM Ormanspor maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona Kayseri Basketbol | 17 | 10 | 17 | 13 | 57 |
| OGM Ormanspor | 22 | 11 | 17 | 18 | 68 |
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
64.5 sezon ort. 74.5 | Tempo | 64.5 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
87.7 sezon ort. 95.6 | 100 hücumda sayı | 106.1 sezon ort. 100.0 |
47.1% sezon ort. 48.3% | eFG% | 56.3% sezon ort. 50.3% |
21.1% sezon ort. 19.8% | Top kaybı oranı | 18.0% sezon ort. 17.8% |
20.0% sezon ort. 31.0% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 26.8% |
17.3% sezon ort. 32.1% | Serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 23.6% |
23.1% sezon ort. 32.1% | Üçlük payı | 30.4% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
106.1 sezon ort. 104.2 | 100 savunmada yenen sayı | 87.7 sezon ort. 98.2 |
56.3% sezon ort. 50.6% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 47.2% |
18.0% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 21.1% sezon ort. 13.9% |
26.7% sezon ort. 28.6% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 26.9% |
12.5% sezon ort. 21.8% | Rakip serbest atış oranı | 17.3% sezon ort. 16.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ezgi Manlacı Bellona Kayseri Basketbol · 13 dk+7.3 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 10 dk+4.1 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 25 dk+2.8 PIR
- Gizem Sezer Bellona Kayseri Basketbol · 18 dk+2.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Bellona Kayseri Basketbol · 25 dk−8.7 PIR
- Aneika Anna Kay Henry OGM Ormanspor · 26 dk−7.1 PIR
- Anne Marie Armstrong Bellona Kayseri Basketbol · 22 dk−5.2 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 38 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona Kayseri Basketbol | 65.0 | 64.5 | 87.7 | 47.1% | 21.1% | 20.0% | 17.3% | 106.1 | 56.3% | 18.0% | 73.3% | 12.5% | -18.4 |
| OGM Ormanspor | 64.1 | 64.5 | 106.1 | 56.3% | 18.0% | 26.7% | 12.5% | 87.7 | 47.1% | 21.1% | 80.0% | 17.3% | +18.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 22/52 (%42.3) | Saha İçi Şut | 28/56 (%50.0) |
| 17/40 (%42.5) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 5/12 (%41.7) | 3 Sayı | 7/17 (%41.2) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 5/7 (%71.4) |
| 28 | Ribaund | 32 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 11 | Asist | 18 |
| 3 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 2 |
| 15 | Top Kaybı | 13 |
| 13 | Faul | 17 |
| 53 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Bellona Kayseri Basketbol 0, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 26.10.2018Bellona Kayseri Basketbol 57-68 OGM Ormanspor
- 25.01.2019OGM Ormanspor 91-96 Bellona Kayseri Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

