KBSL · 2. Hafta · 2018-2019 · 20 Ekim 2018 00:00
Çukurova Basketbol maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 12 | 19 | 17 | 16 | 64 |
| Çukurova Basketbol | 20 | 18 | 13 | 20 | 71 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Çukurova Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.4 sezon ort. 73.9 | Tempo | 72.4 sezon ort. 75.5 |
| Hücum | ||
88.5 sezon ort. 100.6 | 100 hücumda sayı | 97.9 sezon ort. 113.8 |
40.9% sezon ort. 50.8% | eFG% | 54.0% sezon ort. 57.1% |
15.4% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 16.8% |
28.6% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 29.4% sezon ort. 34.2% |
18.2% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 19.8% |
31.8% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 33.9% sezon ort. 35.0% |
| Savunma | ||
97.9 sezon ort. 97.8 | 100 savunmada yenen sayı | 88.5 sezon ort. 87.1 |
54.0% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 40.9% sezon ort. 44.2% |
20.6% sezon ort. 13.9% | Zorlanan top kaybı | 15.4% sezon ort. 19.8% |
29.4% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 24.9% |
12.9% sezon ort. 16.2% | Rakip serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 22.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Astou Ndour Çukurova Basketbol · 35 dk+6.4 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner OGM Ormanspor · 37 dk+3.6 PIR
- Sera Özelçi Çukurova Basketbol · 12 dk+1.3 PIR
- Dila Yıldırım OGM Ormanspor · 18 dk+0.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Çukurova Basketbol · 32 dk−9.0 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 14 dk−9.0 PIR
- Liudmyla Naumenko Çukurova Basketbol · 20 dk−8.3 PIR
- Sevgi Uzun Çukurova Basketbol · 32 dk−7.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 72.3 | 72.4 | 88.5 | 40.9% | 15.4% | 28.6% | 18.2% | 97.9 | 54.0% | 20.6% | 70.6% | 12.9% | -9.4 |
| Çukurova Basketbol | 72.5 | 72.4 | 97.9 | 54.0% | 20.6% | 29.4% | 12.9% | 88.5 | 40.9% | 15.4% | 71.4% | 18.2% | +9.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Çukurova Basketbol |
|---|---|---|
| 24/66 (%36.4) | Saha İçi Şut | 30/62 (%48.4) |
| 18/45 (%40.0) | 2 Sayı | 23/41 (%56.1) |
| 6/21 (%28.6) | 3 Sayı | 7/21 (%33.3) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 4/8 (%50.0) |
| 36 | Ribaund | 40 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 12 | Asist | 22 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 4 |
| 13 | Top Kaybı | 17 |
| 14 | Faul | 18 |
| 65 | Verimlilik (PIR) | 90 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada OGM Ormanspor 1, Çukurova Basketbol 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 19.10.2018OGM Ormanspor 64-71 Çukurova Basketbol
- 18.01.2019Çukurova Basketbol 75-62 OGM Ormanspor
- 15.04.2019Çukurova Basketbol 101-53 OGM Ormanspor
- 18.04.2019OGM Ormanspor 44-75 Çukurova Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

