KBSL · 1. Hafta · 2018-2019 · 15 Ekim 2018 00:00
Fenerbahçe ilk çeyreği 30-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 30 | 19 | 24 | 6 | 79 |
| OGM Ormanspor | 15 | 17 | 16 | 14 | 62 |
| Fenerbahçe | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.6 sezon ort. 70.4 | Tempo | 71.6 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
113.3 sezon ort. 113.5 | 100 hücumda sayı | 84.5 sezon ort. 100.8 |
58.5% sezon ort. 54.7% | eFG% | 45.9% sezon ort. 50.6% |
17.8% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 19.7% sezon ort. 17.7% |
30.0% sezon ort. 33.7% | Hücum ribaundu % | 22.9% sezon ort. 26.9% |
22.0% sezon ort. 21.8% | Serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 23.5% |
28.8% sezon ort. 33.0% | Üçlük payı | 32.8% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
84.5 sezon ort. 89.2 | 100 savunmada yenen sayı | 113.3 sezon ort. 97.3 |
45.9% sezon ort. 43.8% | Rakip eFG% | 58.5% sezon ort. 46.8% |
19.7% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 17.8% sezon ort. 14.0% |
22.9% sezon ort. 22.0% | Rakip hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 26.7% |
16.4% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 22.0% sezon ort. 15.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 28 dk+4.1 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 9 dk+3.4 PIR
- Bria Nicole Hartley Fenerbahçe · 19 dk+3.0 PIR
- Miray Şahin OGM Ormanspor · 23 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 30 dk−10.4 PIR
- Aneika Anna Kay Henry OGM Ormanspor · 23 dk−7.3 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 13 dk−6.3 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 17 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 69.7 | 71.6 | 113.3 | 58.5% | 17.8% | 30.0% | 22.0% | 84.5 | 45.9% | 19.7% | 77.1% | 16.4% | +28.8 |
| OGM Ormanspor | 73.4 | 71.6 | 84.5 | 45.9% | 19.7% | 22.9% | 16.4% | 113.3 | 58.5% | 17.8% | 70.0% | 22.0% | -28.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 32/59 (%54.2) | Saha İçi Şut | 26/61 (%42.6) |
| 27/42 (%64.3) | 2 Sayı | 22/41 (%53.7) |
| 5/17 (%29.4) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 10/13 (%76.9) | Serbest Atış | 6/10 (%60.0) |
| 36 | Ribaund | 29 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 20 | Asist | 9 |
| 11 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 16 |
| 16 | Faul | 13 |
| 104 | Verimlilik (PIR) | 54 |
Fenerbahçe
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
OGM Ormanspor
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Fenerbahçe 2, OGM Ormanspor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 14.10.2018Fenerbahçe 79-62 OGM Ormanspor
- 12.01.2019OGM Ormanspor 73-90 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

