KBSL · 3. Hafta · 2018-2019 · 28 Ekim 2018 00:00

57 - 81

Hatay BŞB. ilk çeyreği 24-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 16 | 14 | 10 | 17 | 57 |
| Hatay BŞB. | 24 | 18 | 15 | 24 | 81 |
| Canik BLD. | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.1 sezon ort. 81.1 | Tempo | 66.1 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
85.0 sezon ort. 85.7 | 100 hücumda sayı | 124.5 sezon ort. 105.5 |
44.3% sezon ort. 42.4% | eFG% | 56.6% sezon ort. 50.3% |
16.9% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 12.3% sezon ort. 14.5% |
27.0% sezon ort. 25.8% | Hücum ribaundu % | 42.1% sezon ort. 29.1% |
11.5% sezon ort. 17.7% | Serbest atış oranı | 10.3% sezon ort. 20.4% |
29.5% sezon ort. 39.1% | Üçlük payı | 39.7% sezon ort. 37.8% |
| Savunma | ||
124.5 sezon ort. 116.7 | 100 savunmada yenen sayı | 85.0 sezon ort. 92.6 |
56.6% sezon ort. 54.1% | Rakip eFG% | 44.3% sezon ort. 45.8% |
12.3% sezon ort. 12.8% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 17.7% |
42.1% sezon ort. 35.7% | Rakip hücum ribaundu % | 27.0% sezon ort. 25.9% |
10.3% sezon ort. 16.9% | Rakip serbest atış oranı | 11.5% sezon ort. 26.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 35 dk+23.1 PIR
- Glory Bassey Johnson Hatay BŞB. · 28 dk+10.0 PIR
- Nicole Elaine Romeo Canik BLD. · 35 dk+4.1 PIR
- Melisa Can Canik BLD. · 34 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sequoia Antrice Holmes Canik BLD. · 40 dk−26.3 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 30 dk−11.1 PIR
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 22 dk−7.6 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 20 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Dilara Tongar 50 top çalma barajını geçti
- Glory Bassey Johnson 100 ribaund barajını geçti
- Marica Gajic 50. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 67.1 | 66.1 | 85.0 | 44.3% | 16.9% | 27.0% | 11.5% | 124.5 | 56.6% | 12.3% | 57.9% | 10.3% | -39.5 |
| Hatay BŞB. | 65.1 | 66.1 | 124.5 | 56.6% | 12.3% | 42.1% | 10.3% | 85.0 | 44.3% | 16.9% | 73.0% | 11.5% | +39.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 24/61 (%39.3) | Saha İçi Şut | 33/68 (%48.5) |
| 18/43 (%41.9) | 2 Sayı | 22/41 (%53.7) |
| 6/18 (%33.3) | 3 Sayı | 11/27 (%40.7) |
| 3/7 (%42.9) | Serbest Atış | 4/7 (%57.1) |
| 32 | Ribaund | 43 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 13 | Asist | 20 |
| 5 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 10 |
| 12 | Faul | 13 |
| 54 | Verimlilik (PIR) | 106 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Canik BLD. 0, Hatay BŞB. 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 27.10.2018Canik BLD. 57-81 Hatay BŞB.
- 25.01.2019Hatay BŞB. 104-69 Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.