KBSL · 2. Hafta · 2018-2019 · 21 Ekim 2018 00:00

66 - 76
UZ
Maç normal süreyi 61-61 berabere tamamladı; Canik BLD. uzatmada 15-5 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 19 | 12 | 15 | 15 | 5 | 66 |
| Canik BLD. | 15 | 13 | 13 | 20 | 15 | 76 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.1 sezon ort. 73.9 | Tempo | 81.1 sezon ort. 80.5 |
| Hücum | ||
81.0 sezon ort. 81.3 | 100 hücumda sayı | 94.2 sezon ort. 85.4 |
35.7% sezon ort. 38.3% | eFG% | 42.3% sezon ort. 42.5% |
18.0% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 20.7% sezon ort. 17.7% |
27.7% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 46.7% sezon ort. 25.0% |
24.3% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 31.0% sezon ort. 17.0% |
32.9% sezon ort. 29.6% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 39.0% |
| Savunma | ||
94.2 sezon ort. 111.1 | 100 savunmada yenen sayı | 81.0 sezon ort. 118.4 |
42.3% sezon ort. 53.5% | Rakip eFG% | 35.7% sezon ort. 54.8% |
20.7% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 18.0% sezon ort. 12.6% |
46.7% sezon ort. 36.9% | Rakip hücum ribaundu % | 27.7% sezon ort. 36.3% |
31.0% sezon ort. 22.9% | Rakip serbest atış oranı | 24.3% sezon ort. 16.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melisa Can Canik BLD. · 45 dk+10.8 PIR
- Nicole Elaine Romeo Canik BLD. · 36 dk+5.8 PIR
- İlayda Güner İstanbul Üniversitesi · 39 dk+5.6 PIR
- Yasemin Güneş İstanbul Üniversitesi · 20 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Şevval Akalan İstanbul Üniversitesi · 33 dk−7.8 PIR
- Sequoia Antrice Holmes Canik BLD. · 40 dk−6.9 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Canik BLD. · 15 dk−3.8 PIR
- Gülse Uğur İstanbul Üniversitesi · 16 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 81.5 | 81.1 | 81.0 | 35.7% | 18.0% | 27.7% | 24.3% | 94.2 | 42.3% | 20.7% | 53.3% | 31.0% | -13.2 |
| Canik BLD. | 80.7 | 81.1 | 94.2 | 42.3% | 20.7% | 46.7% | 31.0% | 81.0 | 35.7% | 18.0% | 72.3% | 24.3% | +13.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| 23/70 (%32.9) | Saha İçi Şut | 27/71 (%38.0) |
| 19/47 (%40.4) | 2 Sayı | 21/47 (%44.7) |
| 4/23 (%17.4) | 3 Sayı | 6/24 (%25.0) |
| 16/17 (%94.1) | Serbest Atış | 16/22 (%72.7) |
| 37 | Ribaund | 55 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 21 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 19 | Asist | 16 |
| 12 | Top Çalma | 8 |
| 7 | Blok | 3 |
| 17 | Top Kaybı | 21 |
| 22 | Faul | 13 |
| 76 | Verimlilik (PIR) | 87 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 3, Canik BLD. 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.10.2018İstanbul Üniversitesi 66-76 Canik BLD.
- 19.01.2019Canik BLD. 79-72 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.