KBSL · 4. Hafta · 2018-2019 · 4 Kasım 2018 00:00
Hatay BŞB. ilk çeyreği 34-18 kazanarak maçı erken kopardı. Beşiktaş ikinci yarıda 44-35 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 34 | 19 | 23 | 12 | 88 |
| Beşiktaş | 18 | 10 | 19 | 25 | 72 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.5 sezon ort. 73.2 | Tempo | 74.5 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
116.4 sezon ort. 105.8 | 100 hücumda sayı | 98.0 sezon ort. 107.5 |
55.8% sezon ort. 50.3% | eFG% | 43.4% sezon ort. 50.2% |
15.6% sezon ort. 14.3% | Top kaybı oranı | 12.1% sezon ort. 12.6% |
37.8% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 21.4% sezon ort. 29.2% |
21.7% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 42.6% sezon ort. 22.6% |
53.6% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 31.1% sezon ort. 35.9% |
| Savunma | ||
98.0 sezon ort. 92.1 | 100 savunmada yenen sayı | 116.4 sezon ort. 97.2 |
43.4% sezon ort. 45.9% | Rakip eFG% | 55.8% sezon ort. 49.4% |
12.1% sezon ort. 17.8% | Zorlanan top kaybı | 15.6% sezon ort. 18.2% |
21.4% sezon ort. 26.1% | Rakip hücum ribaundu % | 37.8% sezon ort. 26.4% |
42.6% sezon ort. 25.8% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 21.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 38 dk+14.7 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 19 dk+5.3 PIR
- Kelsey Michelle Mitchell Beşiktaş · 34 dk+3.5 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 30 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 20 dk−8.1 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş · 28 dk−7.6 PIR
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 27 dk−7.0 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 9 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Cansu Köksal Öngüner 500 sayı barajını geçti
- Hülya Çoklar Asarcıklı 50 asist barajını geçti
- Marica Gajic 500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 75.6 | 74.5 | 116.4 | 55.8% | 15.6% | 37.8% | 21.7% | 98.0 | 43.4% | 12.1% | 78.6% | 42.6% | +18.4 |
| Beşiktaş | 73.4 | 74.5 | 98.0 | 43.4% | 12.1% | 21.4% | 42.6% | 116.4 | 55.8% | 15.6% | 62.2% | 21.7% | -18.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 31/69 (%44.9) | Saha İçi Şut | 24/61 (%39.3) |
| 16/32 (%50.0) | 2 Sayı | 19/42 (%45.2) |
| 15/37 (%40.5) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 19/26 (%73.1) |
| 47 | Ribaund | 32 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 18 | Asist | 16 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 10 |
| 23 | Faul | 17 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 75 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Hatay BŞB. 3, Beşiktaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 03.11.2018Hatay BŞB. 88-72 Beşiktaş
- 02.02.2019Beşiktaş 78-70 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

