KBSL · 3. Hafta · 2018-2019 · 28 Ekim 2018 00:00
Beşiktaş 2. çeyreği 27-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 30 | 27 | 24 | 12 | 93 |
| İstanbul Üniversitesi | 20 | 15 | 18 | 7 | 60 |
| Beşiktaş | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.8 sezon ort. 76.4 | Tempo | 72.8 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
127.0 sezon ort. 106.5 | 100 hücumda sayı | 83.0 sezon ort. 81.3 |
59.8% sezon ort. 49.7% | eFG% | 41.8% sezon ort. 38.1% |
14.7% sezon ort. 12.5% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 16.9% |
44.1% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 23.7% sezon ort. 28.7% |
31.8% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 20.7% |
25.8% sezon ort. 36.1% | Üçlük payı | 31.1% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
83.0 sezon ort. 98.4 | 100 savunmada yenen sayı | 127.0 sezon ort. 109.8 |
41.8% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 59.8% sezon ort. 52.7% |
18.5% sezon ort. 18.1% | Zorlanan top kaybı | 14.7% sezon ort. 16.5% |
23.7% sezon ort. 26.9% | Rakip hücum ribaundu % | 44.1% sezon ort. 37.1% |
19.7% sezon ort. 21.6% | Rakip serbest atış oranı | 31.8% sezon ort. 22.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Michelle Mitchell Beşiktaş · 29 dk+12.4 PIR
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 21 dk+10.9 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Beşiktaş · 17 dk+8.6 PIR
- Imani Leshae Watkins İstanbul Üniversitesi · 30 dk+7.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş · 14 dk−8.2 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 19 dk−4.4 PIR
- İlayda Güner İstanbul Üniversitesi · 33 dk−4.4 PIR
- Aminata Fall İstanbul Üniversitesi · 29 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 73.2 | 72.8 | 127.0 | 59.8% | 14.7% | 44.1% | 31.8% | 83.0 | 41.8% | 18.5% | 76.3% | 19.7% | +44.0 |
| İstanbul Üniversitesi | 72.3 | 72.8 | 83.0 | 41.8% | 18.5% | 23.7% | 19.7% | 127.0 | 59.8% | 14.7% | 55.9% | 31.8% | -44.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 36/66 (%54.5) | Saha İçi Şut | 23/61 (%37.7) |
| 29/49 (%59.2) | 2 Sayı | 18/42 (%42.9) |
| 7/17 (%41.2) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 14/21 (%66.7) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 44 | Ribaund | 28 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 28 | Asist | 11 |
| 10 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 14 |
| 127 | Verimlilik (PIR) | 55 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Beşiktaş 5, İstanbul Üniversitesi 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.10.2018Beşiktaş 93-60 İstanbul Üniversitesi
- 26.01.2019İstanbul Üniversitesi 64-94 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

