KBSL · 25. Hafta · 2017-2018 · 7 Nisan 2018 00:00
Hatay BŞB. maçı 13 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 14 | 17 | 17 | 12 | 60 |
| Hatay BŞB. | 12 | 23 | 20 | 18 | 73 |
| Beşiktaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.1 sezon ort. 70.2 | Tempo | 69.1 sezon ort. 71.1 |
| Hücum | ||
86.5 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 106.0 sezon ort. 108.6 |
37.5% sezon ort. 47.1% | eFG% | 55.9% sezon ort. 51.9% |
12.1% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 18.0% sezon ort. 13.4% |
31.7% sezon ort. 24.9% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 28.7% |
29.7% sezon ort. 26.1% | Serbest atış oranı | 18.6% sezon ort. 25.2% |
25.0% sezon ort. 30.9% | Üçlük payı | 32.2% sezon ort. 34.1% |
| Savunma | ||
106.0 sezon ort. 100.1 | 100 savunmada yenen sayı | 86.5 sezon ort. 98.1 |
55.9% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 37.5% sezon ort. 46.3% |
18.0% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 12.1% sezon ort. 13.9% |
30.0% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 26.3% |
18.6% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 29.7% sezon ort. 22.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 22 dk+6.9 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 18 dk+5.6 PIR
- Burcu Yağan Beşiktaş · 28 dk+1.6 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 26 dk+1.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler Beşiktaş · 24 dk−6.3 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 32 dk−5.7 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 28 dk−5.3 PIR
- Iva Radosavljevic Beşiktaş · 33 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 69.4 | 69.1 | 86.5 | 37.5% | 12.1% | 31.7% | 29.7% | 106.0 | 55.9% | 18.0% | 70.0% | 18.6% | -19.5 |
| Hatay BŞB. | 68.8 | 69.1 | 106.0 | 55.9% | 18.0% | 30.0% | 18.6% | 86.5 | 37.5% | 12.1% | 68.3% | 29.7% | +19.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 22/64 (%34.4) | Saha İçi Şut | 29/59 (%49.2) |
| 18/48 (%37.5) | 2 Sayı | 21/40 (%52.5) |
| 4/16 (%25.0) | 3 Sayı | 8/19 (%42.1) |
| 12/19 (%63.2) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 34 | Ribaund | 37 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 12 | Asist | 19 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 14 |
| 14 | Faul | 21 |
| 56 | Verimlilik (PIR) | 85 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Beşiktaş 3, Hatay BŞB. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.12.2017Hatay BŞB. 74-71 Beşiktaş
- 06.04.2018Beşiktaş 60-73 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

