KBSL · 24. Hafta · 2017-2018 · 4 Nisan 2018 00:00

95 - 71

Hatay BŞB. 3. çeyreği 28-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 21 | 25 | 28 | 21 | 95 |
| İstanbul Üniversitesi | 16 | 21 | 15 | 19 | 71 |
| Hatay BŞB. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.9 sezon ort. 71.0 | Tempo | 71.9 sezon ort. 71.4 |
| Hücum | ||
131.5 sezon ort. 107.7 | 100 hücumda sayı | 99.2 sezon ort. 93.6 |
60.6% sezon ort. 51.8% | eFG% | 52.6% sezon ort. 44.3% |
10.7% sezon ort. 13.6% | Top kaybı oranı | 17.0% sezon ort. 16.9% |
35.3% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 15.2% sezon ort. 32.0% |
31.8% sezon ort. 24.8% | Serbest atış oranı | 26.3% sezon ort. 23.4% |
33.3% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 42.1% sezon ort. 28.6% |
| Savunma | ||
99.2 sezon ort. 97.7 | 100 savunmada yenen sayı | 131.5 sezon ort. 112.4 |
52.6% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 60.6% sezon ort. 52.0% |
17.0% sezon ort. 13.7% | Zorlanan top kaybı | 10.7% sezon ort. 14.3% |
15.2% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 35.3% sezon ort. 36.5% |
26.3% sezon ort. 22.9% | Rakip serbest atış oranı | 31.8% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 27 dk+15.4 PIR
- Kardelen Gezgin İstanbul Üniversitesi · 23 dk+11.1 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 19 dk+10.5 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 29 dk+9.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Rebekah Jasmine Gardner İstanbul Üniversitesi · 25 dk−18.7 PIR
- Claudia Monica Cuic İstanbul Üniversitesi · 26 dk−4.7 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 17 dk−2.1 PIR
- Eylül Minez İstanbul Üniversitesi · 15 dk−0.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 72.2 | 71.9 | 131.5 | 60.6% | 10.7% | 35.3% | 31.8% | 99.2 | 52.6% | 17.0% | 84.8% | 26.3% | +32.3 |
| İstanbul Üniversitesi | 71.6 | 71.9 | 99.2 | 52.6% | 17.0% | 15.2% | 26.3% | 131.5 | 60.6% | 10.7% | 64.7% | 31.8% | -32.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 35/66 (%53.0) | Saha İçi Şut | 25/57 (%43.9) |
| 25/44 (%56.8) | 2 Sayı | 15/33 (%45.5) |
| 10/22 (%45.5) | 3 Sayı | 10/24 (%41.7) |
| 15/21 (%71.4) | Serbest Atış | 11/15 (%73.3) |
| 40 | Ribaund | 27 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 25 | Asist | 12 |
| 11 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 0 |
| 9 | Top Kaybı | 13 |
| 14 | Faul | 18 |
| 125 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Hatay BŞB. 3, İstanbul Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.12.2017İstanbul Üniversitesi 64-100 Hatay BŞB.
- 03.04.2018Hatay BŞB. 95-71 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.