KBSL · 23. Hafta · 2017-2018 · 31 Mart 2018 00:00

42 - 98

Yakın Doğu Üni. 4. çeyreği 28-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 8 | 10 | 18 | 6 | 42 |
| Yakın Doğu Üni. | 24 | 22 | 24 | 28 | 98 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.0 sezon ort. 71.6 | Tempo | 67.0 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
62.9 sezon ort. 95.1 | 100 hücumda sayı | 145.7 sezon ort. 106.5 |
33.6% sezon ort. 45.1% | eFG% | 65.9% sezon ort. 50.7% |
19.3% sezon ort. 16.8% | Top kaybı oranı | 12.3% sezon ort. 13.6% |
26.2% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 50.0% sezon ort. 28.4% |
6.6% sezon ort. 24.3% | Serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 23.5% |
47.5% sezon ort. 28.3% | Üçlük payı | 25.8% sezon ort. 23.0% |
| Savunma | ||
145.7 sezon ort. 111.9 | 100 savunmada yenen sayı | 62.9 sezon ort. 89.9 |
65.9% sezon ort. 51.7% | Rakip eFG% | 33.6% sezon ort. 44.0% |
12.3% sezon ort. 14.2% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 15.0% |
50.0% sezon ort. 36.0% | Rakip hücum ribaundu % | 26.2% sezon ort. 23.9% |
18.2% sezon ort. 25.4% | Rakip serbest atış oranı | 6.6% sezon ort. 16.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sandrine Beatrice Gruda Yakın Doğu Üni. · 24 dk+17.8 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Yakın Doğu Üni. · 33 dk+12.7 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Yakın Doğu Üni. · 23 dk+12.7 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üni. · 20 dk+9.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Claudia Monica Cuic İstanbul Üniversitesi · 22 dk−12.1 PIR
- Aisha Balarabe İstanbul Üniversitesi · 30 dk−8.2 PIR
- Kardelen Gezgin İstanbul Üniversitesi · 15 dk−7.6 PIR
- Hande Güven İstanbul Üniversitesi · 15 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 66.8 | 67.0 | 62.9 | 33.6% | 19.3% | 26.2% | 6.6% | 145.7 | 65.9% | 12.3% | 50.0% | 18.2% | -82.7 |
| Yakın Doğu Üni. | 67.3 | 67.0 | 145.7 | 65.9% | 12.3% | 50.0% | 18.2% | 62.9 | 33.6% | 19.3% | 73.8% | 6.6% | +82.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| 18/61 (%29.5) | Saha İçi Şut | 39/66 (%59.1) |
| 13/32 (%40.6) | 2 Sayı | 30/49 (%61.2) |
| 5/29 (%17.2) | 3 Sayı | 9/17 (%52.9) |
| 1/4 (%25.0) | Serbest Atış | 11/12 (%91.7) |
| 25 | Ribaund | 45 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 14 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 11 | Asist | 30 |
| 2 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 10 |
| 16 | Faul | 10 |
| 19 | Verimlilik (PIR) | 145 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 1, Yakın Doğu Üni. 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.12.2017Yakın Doğu Üni. 88-45 İstanbul Üniversitesi
- 30.03.2018İstanbul Üniversitesi 42-98 Yakın Doğu Üni.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.