KBSL · 26. Hafta · 2017-2018 · 14 Nisan 2018 00:00
Botaş maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 19 | 8 | 17 | 15 | 59 |
| Beşiktaş | 12 | 8 | 15 | 13 | 48 |
| Botaş | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 70.4 | Tempo | 70.9 sezon ort. 70.1 |
| Hücum | ||
85.7 sezon ort. 97.6 | 100 hücumda sayı | 65.7 sezon ort. 100.8 |
40.9% sezon ort. 47.5% | eFG% | 32.5% sezon ort. 47.2% |
12.4% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 18.3% sezon ort. 14.3% |
27.3% sezon ort. 28.0% | Hücum ribaundu % | 20.9% sezon ort. 25.4% |
16.7% sezon ort. 24.2% | Serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 26.2% |
33.3% sezon ort. 35.1% | Üçlük payı | 25.0% sezon ort. 30.8% |
| Savunma | ||
65.7 sezon ort. 94.2 | 100 savunmada yenen sayı | 85.7 sezon ort. 100.9 |
32.5% sezon ort. 42.3% | Rakip eFG% | 40.9% sezon ort. 48.2% |
18.3% sezon ort. 13.2% | Zorlanan top kaybı | 12.4% sezon ort. 15.2% |
20.9% sezon ort. 29.3% | Rakip hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 30.0% |
26.7% sezon ort. 23.3% | Rakip serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Frida Eldebrink Botaş · 36 dk+7.8 PIR
- Kübra Erat Botaş · 32 dk+4.5 PIR
- Chelsea Gray Botaş · 22 dk+3.0 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 37 dk+2.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 32 dk−15.1 PIR
- Nevin Krısten Vatansever Botaş · 27 dk−11.4 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 31 dk−7.9 PIR
- Tyrone Bernice Mosby Beşiktaş · 37 dk−6.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 68.8 | 70.9 | 85.7 | 40.9% | 12.4% | 27.3% | 16.7% | 65.7 | 32.5% | 18.3% | 79.1% | 26.7% | +20.0 |
| Beşiktaş | 73.0 | 70.9 | 65.7 | 32.5% | 18.3% | 20.9% | 26.7% | 85.7 | 40.9% | 12.4% | 72.7% | 16.7% | -20.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 24/66 (%36.4) | Saha İçi Şut | 17/60 (%28.3) |
| 18/44 (%40.9) | 2 Sayı | 12/45 (%26.7) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 5/15 (%33.3) |
| 5/11 (%45.5) | Serbest Atış | 9/16 (%56.3) |
| 46 | Ribaund | 41 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 14 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 5 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 19 |
| 74 | Verimlilik (PIR) | 43 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Botaş 0, Beşiktaş 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 05.01.2018Beşiktaş 68-66 Botaş
- 13.04.2018Botaş 59-48 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

