WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2017-2018 · 24 Mart 2018 00:00

Botaş ilk yarıyı 37-43 geride kapattı, ikinci yarıyı 47-36 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2017272084
OGM Ormanspor1825221479
Dört Faktör
BotaşKategoriOGM Ormanspor
Tempo
73.5
sezon ort. 70.3
Tempo
73.5
sezon ort. 73.7
Hücum
115.9
sezon ort. 96.4
100 hücumda sayı
106.1
sezon ort. 95.5
52.2%
sezon ort. 47.0%
eFG%
48.5%
sezon ort. 46.4%
9.7%
sezon ort. 16.8%
Top kaybı oranı
14.9%
sezon ort. 14.7%
25.6%
sezon ort. 28.1%
Hücum ribaundu %
32.5%
sezon ort. 26.0%
25.4%
sezon ort. 23.8%
Serbest atış oranı
25.4%
sezon ort. 20.3%
46.3%
sezon ort. 34.5%
Üçlük payı
28.4%
sezon ort. 29.9%
Savunma
106.1
sezon ort. 92.5
100 savunmada yenen sayı
115.9
sezon ort. 103.1
48.5%
sezon ort. 41.7%
Rakip eFG%
52.2%
sezon ort. 47.1%
14.9%
sezon ort. 13.3%
Zorlanan top kaybı
9.7%
sezon ort. 12.2%
32.5%
sezon ort. 28.8%
Rakip hücum ribaundu %
25.6%
sezon ort. 30.7%
25.4%
sezon ort. 23.4%
Rakip serbest atış oranı
25.4%
sezon ort. 22.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.