KBSL · 17. Hafta · 2017-2018 · 3 Şubat 2018 00:00
Botaş maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çukurova Basketbol | 17 | 17 | 11 | 33 | 78 |
| Botaş | 22 | 12 | 20 | 29 | 83 |
| Çukurova Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.3 sezon ort. 72.6 | Tempo | 67.3 sezon ort. 70.6 |
| Hücum | ||
114.0 sezon ort. 98.5 | 100 hücumda sayı | 125.5 sezon ort. 96.1 |
53.8% sezon ort. 46.0% | eFG% | 72.5% sezon ort. 46.3% |
13.5% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 19.7% sezon ort. 16.4% |
36.1% sezon ort. 32.3% | Hücum ribaundu % | 21.7% sezon ort. 28.1% |
15.2% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 27.5% sezon ort. 23.8% |
31.8% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 39.2% sezon ort. 34.9% |
| Savunma | ||
125.5 sezon ort. 97.4 | 100 savunmada yenen sayı | 114.0 sezon ort. 92.2 |
72.5% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 53.8% sezon ort. 41.5% |
19.7% sezon ort. 17.1% | Zorlanan top kaybı | 13.5% sezon ort. 13.3% |
21.7% sezon ort. 31.0% | Rakip hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 28.7% |
27.5% sezon ort. 27.0% | Rakip serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Frida Eldebrink Botaş · 37 dk+17.8 PIR
- Chelsea Gray Botaş · 37 dk+5.3 PIR
- Alina Iagupova Çukurova Basketbol · 31 dk+4.9 PIR
- Erlana Lanay Larkins Çukurova Basketbol · 40 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Talay Çukurova Basketbol · 34 dk−9.3 PIR
- Nevin Krısten Vatansever Botaş · 31 dk−7.0 PIR
- Bahar Hot Çukurova Basketbol · 10 dk−3.6 PIR
- Kıah Irene Stokes Botaş · 39 dk−2.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Diamond De Shields 250 sayı barajını geçti
- Chelsea Gray 100 top çalma barajını geçti
- Erlana Lanay Larkins 1.500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çukurova Basketbol | 68.4 | 67.3 | 114.0 | 53.8% | 13.5% | 36.1% | 15.2% | 125.5 | 72.5% | 19.7% | 78.3% | 27.5% | -11.4 |
| Botaş | 66.2 | 67.3 | 125.5 | 72.5% | 19.7% | 21.7% | 27.5% | 114.0 | 53.8% | 13.5% | 63.9% | 15.2% | +11.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çukurova Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 32/66 (%48.5) | Saha İçi Şut | 31/51 (%60.8) |
| 25/45 (%55.6) | 2 Sayı | 19/31 (%61.3) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 12/20 (%60.0) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 9/14 (%64.3) |
| 31 | Ribaund | 28 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 18 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 23 | Asist | 25 |
| 9 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 14 |
| 15 | Faul | 18 |
| 94 | Verimlilik (PIR) | 102 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Çukurova Basketbol 2, Botaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-2
- 26.10.2017Botaş 71-70 Çukurova Basketbol
- 02.02.2018Çukurova Basketbol 78-83 Botaş
- 24.04.2018Botaş 61-67 Çukurova Basketbol
- 27.04.2018Çukurova Basketbol 61-59 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

