KBSL · 11. Hafta · 2019-2020 · 24 Aralık 2019 00:00
Beşiktaş TRC İnşaat maçı 16 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş TRC İnşaat | 22 | 19 | 17 | 22 | 80 |
| Botaş | 22 | 14 | 13 | 15 | 64 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 75.6 | Tempo | 72.1 sezon ort. 70.8 |
| Hücum | ||
111.7 sezon ort. 101.7 | 100 hücumda sayı | 88.2 sezon ort. 94.2 |
50.0% sezon ort. 48.9% | eFG% | 42.4% sezon ort. 47.0% |
12.6% sezon ort. 13.5% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 16.3% |
38.1% sezon ort. 20.4% | Hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 25.0% |
21.4% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 21.0% |
27.1% sezon ort. 30.7% | Üçlük payı | 27.1% sezon ort. 41.3% |
| Savunma | ||
88.2 sezon ort. 103.8 | 100 savunmada yenen sayı | 111.7 sezon ort. 96.7 |
42.4% sezon ort. 49.5% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 46.6% |
20.6% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 12.6% sezon ort. 17.6% |
27.8% sezon ort. 33.5% | Rakip hücum ribaundu % | 38.1% sezon ort. 32.0% |
25.4% sezon ort. 23.5% | Rakip serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 19.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marina Bas Botaş · 38 dk+7.6 PIR
- Melisa Korkmaz Beşiktaş TRC İnşaat · 17 dk+5.8 PIR
- Nina Bogicevic Beşiktaş TRC İnşaat · 23 dk+3.7 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 40 dk+3.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Gülçelik Botaş · 34 dk−14.3 PIR
- Frida Eldebrink Botaş · 39 dk−4.6 PIR
- Ivon Anderson Beşiktaş TRC İnşaat · 40 dk−4.3 PIR
- Katsiaryna Snytsina Beşiktaş TRC İnşaat · 31 dk−1.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ivon Anderson 250 ribaund barajını geçti
- Ivon Anderson 250 asist barajını geçti
- Marina Bas 100. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş TRC İnşaat | 71.6 | 72.1 | 111.7 | 50.0% | 12.6% | 38.1% | 21.4% | 88.2 | 42.4% | 20.6% | 72.2% | 25.4% | +23.6 |
| Botaş | 72.6 | 72.1 | 88.2 | 42.4% | 20.6% | 27.8% | 25.4% | 111.7 | 50.0% | 12.6% | 61.9% | 21.4% | -23.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 30/70 (%42.9) | Saha İçi Şut | 22/59 (%37.3) |
| 20/51 (%39.2) | 2 Sayı | 16/43 (%37.2) |
| 10/19 (%52.6) | 3 Sayı | 6/16 (%37.5) |
| 10/15 (%66.7) | Serbest Atış | 14/15 (%93.3) |
| 42 | Ribaund | 36 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 21 | Asist | 10 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 17 |
| 18 | Faul | 15 |
| 96 | Verimlilik (PIR) | 59 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Beşiktaş TRC İnşaat 5, Botaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 23.12.2019Beşiktaş TRC İnşaat 80-64 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

