WbInsight

KBSL · 5. Hafta · 2019-2020 · 9 Kasım 2019 00:00

Fenerbahçe Öznur Kablo 1. çeyreği 17-7 kazanarak farkı açtı. Botaş ikinci yarıda 27-25 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe Öznur Kablo1714141156
Botaş714101748
Dört Faktör
Fenerbahçe Öznur KabloKategoriBotaş
Tempo
65.0
sezon ort. 73.6
Tempo
65.0
sezon ort. 71.2
Hücum
85.1
sezon ort. 112.6
100 hücumda sayı
74.8
sezon ort. 94.8
38.5%
sezon ort. 52.4%
eFG%
36.5%
sezon ort. 47.4%
21.5%
sezon ort. 15.0%
Top kaybı oranı
16.6%
sezon ort. 16.5%
45.0%
sezon ort. 38.5%
Hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 24.7%
18.0%
sezon ort. 20.6%
Serbest atış oranı
7.9%
sezon ort. 22.0%
37.7%
sezon ort. 33.7%
Üçlük payı
36.5%
sezon ort. 40.8%
Savunma
74.8
sezon ort. 83.2
100 savunmada yenen sayı
85.1
sezon ort. 98.0
36.5%
sezon ort. 41.7%
Rakip eFG%
38.5%
sezon ort. 47.2%
16.6%
sezon ort. 19.0%
Zorlanan top kaybı
21.5%
sezon ort. 17.1%
33.3%
sezon ort. 24.1%
Rakip hücum ribaundu %
45.0%
sezon ort. 31.6%
7.9%
sezon ort. 21.6%
Rakip serbest atış oranı
18.0%
sezon ort. 20.1%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.