KBSL · 4. Hafta · 2019-2020 · 2 Kasım 2019 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 4. çeyreği 23-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 20 | 18 | 17 | 10 | 65 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 19 | 25 | 13 | 23 | 80 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 74.8 | Tempo | 70.9 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
92.5 sezon ort. 107.7 | 100 hücumda sayı | 111.9 sezon ort. 111.4 |
48.2% sezon ort. 49.4% | eFG% | 51.5% sezon ort. 51.8% |
23.4% sezon ort. 12.1% | Top kaybı oranı | 7.5% sezon ort. 15.7% |
35.5% sezon ort. 29.5% | Hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 39.8% |
21.1% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 20.2% |
40.4% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
111.9 sezon ort. 99.8 | 100 savunmada yenen sayı | 92.5 sezon ort. 82.4 |
51.5% sezon ort. 48.8% | Rakip eFG% | 48.2% sezon ort. 41.1% |
7.5% sezon ort. 13.8% | Zorlanan top kaybı | 23.4% sezon ort. 18.6% |
20.5% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 35.5% sezon ort. 24.1% |
25.8% sezon ort. 16.1% | Rakip serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 20.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 38 dk+6.6 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe Öznur Kablo · 12 dk+5.7 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 27 dk+1.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Öznur Kablo · 40 dk−10.1 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 34 dk−9.3 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Öznur Kablo · 33 dk−8.8 PIR
- Courtney Lynne Paris OGM Ormanspor · 39 dk−7.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alina Iagupova 1.000 sayı barajını geçti
- Alina Iagupova 25 blok barajını geçti
- Arike Paulina Ogunbowale 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 70.3 | 70.9 | 92.5 | 48.2% | 23.4% | 35.5% | 21.1% | 111.9 | 51.5% | 7.5% | 79.5% | 25.8% | -19.4 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 71.5 | 70.9 | 111.9 | 51.5% | 7.5% | 20.5% | 25.8% | 92.5 | 48.2% | 23.4% | 64.5% | 21.1% | +19.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 25/57 (%43.9) | Saha İçi Şut | 29/66 (%43.9) |
| 20/34 (%58.8) | 2 Sayı | 19/44 (%43.2) |
| 5/23 (%21.7) | 3 Sayı | 10/22 (%45.5) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 42 | Ribaund | 28 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 13 | Asist | 21 |
| 4 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 6 |
| 14 | Faul | 15 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 92 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Fenerbahçe Öznur Kablo 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 01.11.2019OGM Ormanspor 65-80 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 30.01.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 85-70 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

