KBSL · 2. Hafta · 2019-2020 · 20 Ekim 2019 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 30-18 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 25 | 30 | 23 | 16 | 94 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 24 | 18 | 16 | 14 | 72 |
| OGM Ormanspor | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 74.8 | Tempo | 72.2 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
131.1 sezon ort. 105.7 | 100 hücumda sayı | 99.1 sezon ort. 103.5 |
64.2% sezon ort. 48.5% | eFG% | 53.2% sezon ort. 51.2% |
11.0% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 16.5% sezon ort. 16.4% |
31.3% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 29.1% |
19.4% sezon ort. 23.9% | Serbest atış oranı | 9.5% sezon ort. 21.0% |
40.3% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 34.9% sezon ort. 35.7% |
| Savunma | ||
99.1 sezon ort. 100.5 | 100 savunmada yenen sayı | 131.1 sezon ort. 103.8 |
53.2% sezon ort. 48.7% | Rakip eFG% | 64.2% sezon ort. 51.0% |
16.5% sezon ort. 13.3% | Zorlanan top kaybı | 11.0% sezon ort. 15.6% |
20.0% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 26.5% |
9.5% sezon ort. 16.9% | Rakip serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 27.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 29 dk+14.6 PIR
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 37 dk+14.5 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 21 dk+8.8 PIR
- Leonor del Pilar Rodriguez Manso ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 27 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris OGM Ormanspor · 33 dk−10.3 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 8 dk−4.0 PIR
- Nia Coffey ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 31 dk−3.7 PIR
- Fatmanur Karakaş ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 10 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İlayda Güner 25 top çalma barajını geçti
- Pelin Bilgiç 1.500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 71.7 | 72.2 | 131.1 | 64.2% | 11.0% | 31.3% | 19.4% | 99.1 | 53.2% | 16.5% | 80.0% | 9.5% | +31.9 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 72.6 | 72.2 | 99.1 | 53.2% | 16.5% | 20.0% | 9.5% | 131.1 | 64.2% | 11.0% | 68.8% | 19.4% | -31.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| 37/67 (%55.2) | Saha İçi Şut | 30/63 (%47.6) |
| 25/40 (%62.5) | 2 Sayı | 23/41 (%56.1) |
| 12/27 (%44.4) | 3 Sayı | 7/22 (%31.8) |
| 8/13 (%61.5) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 34 | Ribaund | 28 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 22 | Asist | 13 |
| 6 | Top Çalma | 2 |
| 1 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 13 |
| 15 | Faul | 17 |
| 113 | Verimlilik (PIR) | 70 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada OGM Ormanspor 1, ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 5 galibiyet aldı.
- 2018-2019 · OGM Ormanspor 44-75 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2018-2019 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 101-53 OGM Ormanspor
- 2018-2019 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 75-62 OGM Ormanspor
- 2018-2019 · OGM Ormanspor 64-71 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2017-2018 · OGM Ormanspor 72-66 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 19.10.2019OGM Ormanspor 94-72 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 17.01.2020ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 86-67 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

