WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2019-2020 · 12 Ekim 2019 00:00

OGM Ormanspor maçı 8 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş1619151464
OGM Ormanspor1523151972
Dört Faktör
BotaşKategoriOGM Ormanspor
Tempo
75.3
sezon ort. 70.6
Tempo
75.3
sezon ort. 74.6
Hücum
84.3
sezon ort. 94.5
100 hücumda sayı
96.6
sezon ort. 107.6
41.0%
sezon ort. 47.2%
eFG%
44.2%
sezon ort. 49.6%
16.5%
sezon ort. 16.5%
Top kaybı oranı
13.5%
sezon ort. 12.6%
32.6%
sezon ort. 24.7%
Hücum ribaundu %
17.9%
sezon ort. 30.4%
12.5%
sezon ort. 21.8%
Serbest atış oranı
40.0%
sezon ort. 22.9%
43.1%
sezon ort. 40.5%
Üçlük payı
20.0%
sezon ort. 38.3%
Savunma
96.6
sezon ort. 97.5
100 savunmada yenen sayı
84.3
sezon ort. 101.4
44.2%
sezon ort. 46.9%
Rakip eFG%
41.0%
sezon ort. 49.4%
13.5%
sezon ort. 17.6%
Zorlanan top kaybı
16.5%
sezon ort. 13.3%
17.9%
sezon ort. 33.1%
Rakip hücum ribaundu %
32.6%
sezon ort. 22.8%
40.0%
sezon ort. 19.0%
Rakip serbest atış oranı
12.5%
sezon ort. 16.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.