KBSL · 23. Hafta · 2018-2019 · 23 Mart 2019 00:00
Botaş maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 11 | 18 | 16 | 19 | 64 |
| Botaş | 13 | 17 | 22 | 16 | 68 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
64.0 sezon ort. 74.2 | Tempo | 64.0 sezon ort. 71.5 |
| Hücum | ||
101.3 sezon ort. 100.2 | 100 hücumda sayı | 105.0 sezon ort. 99.3 |
50.8% sezon ort. 50.4% | eFG% | 50.0% sezon ort. 48.0% |
12.8% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 15.5% |
21.2% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 38.2% sezon ort. 27.7% |
8.5% sezon ort. 23.7% | Serbest atış oranı | 6.2% sezon ort. 21.3% |
37.3% sezon ort. 33.7% | Üçlük payı | 27.7% sezon ort. 36.7% |
| Savunma | ||
105.0 sezon ort. 97.6 | 100 savunmada yenen sayı | 101.3 sezon ort. 88.5 |
50.0% sezon ort. 47.1% | Rakip eFG% | 50.8% sezon ort. 44.1% |
14.1% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 12.8% sezon ort. 18.9% |
38.2% sezon ort. 26.4% | Rakip hücum ribaundu % | 21.2% sezon ort. 28.4% |
6.2% sezon ort. 16.4% | Rakip serbest atış oranı | 8.5% sezon ort. 22.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Botaş · 33 dk+16.1 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 37 dk+10.3 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 39 dk+7.4 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 24 dk+6.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat Botaş · 36 dk−6.3 PIR
- Melis Gülcan Botaş · 24 dk−4.7 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 26 dk−4.6 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 37 dk−3.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Elizabeth Williams 50 top çalma barajını geçti
- Damla Gezgin 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 63.2 | 64.0 | 101.3 | 50.8% | 12.8% | 21.2% | 8.5% | 105.0 | 50.0% | 14.1% | 61.8% | 6.2% | -3.7 |
| Botaş | 64.8 | 64.0 | 105.0 | 50.0% | 14.1% | 38.2% | 6.2% | 101.3 | 50.8% | 12.8% | 78.8% | 8.5% | +3.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 27/59 (%45.8) | Saha İçi Şut | 30/65 (%46.2) |
| 21/37 (%56.8) | 2 Sayı | 25/47 (%53.2) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 4/5 (%80.0) | Serbest Atış | 3/4 (%75.0) |
| 28 | Ribaund | 39 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 20 | Asist | 19 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 3 |
| 9 | Top Kaybı | 11 |
| 12 | Faul | 12 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 90 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Botaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 21.12.2018Botaş 71-64 OGM Ormanspor
- 22.03.2019OGM Ormanspor 64-68 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

