KBSL · 19. Hafta · 2018-2019 · 16 Şubat 2019 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 27-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 21 | 27 | 18 | 22 | 88 |
| Kırçiçeği Bodrum | 11 | 7 | 9 | 11 | 38 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Kırçiçeği Bodrum |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.3 sezon ort. 73.7 | Tempo | 77.3 sezon ort. 75.7 |
| Hücum | ||
113.8 sezon ort. 99.7 | 100 hücumda sayı | 49.2 sezon ort. 75.3 |
56.8% sezon ort. 50.2% | eFG% | 24.6% sezon ort. 39.7% |
12.9% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 29.4% sezon ort. 25.0% |
21.6% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 36.0% sezon ort. 25.4% |
28.8% sezon ort. 23.0% | Serbest atış oranı | 23.0% sezon ort. 26.3% |
37.9% sezon ort. 33.7% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 24.4% |
| Savunma | ||
49.2 sezon ort. 99.7 | 100 savunmada yenen sayı | 113.8 sezon ort. 119.9 |
24.6% sezon ort. 47.9% | Rakip eFG% | 56.8% sezon ort. 54.6% |
29.4% sezon ort. 13.4% | Zorlanan top kaybı | 12.9% sezon ort. 11.6% |
36.0% sezon ort. 26.3% | Rakip hücum ribaundu % | 21.6% sezon ort. 36.3% |
23.0% sezon ort. 15.9% | Rakip serbest atış oranı | 28.8% sezon ort. 21.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 21 dk+16.4 PIR
- Kahleah Copper OGM Ormanspor · 25 dk+14.0 PIR
- Ladin Özel OGM Ormanspor · 12 dk+7.0 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 32 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Deniz Eskici Kırçiçeği Bodrum · 21 dk−9.6 PIR
- Büşra Turan Kırçiçeği Bodrum · 36 dk−8.5 PIR
- Aycan Birgül Aktaş Kırçiçeği Bodrum · 16 dk−7.2 PIR
- Begüm Taşkın Kırçiçeği Bodrum · 24 dk−7.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 77.4 | 77.3 | 113.8 | 56.8% | 12.9% | 21.6% | 28.8% | 49.2 | 24.6% | 29.4% | 64.0% | 23.0% | +64.5 |
| Kırçiçeği Bodrum | 77.2 | 77.3 | 49.2 | 24.6% | 29.4% | 36.0% | 23.0% | 113.8 | 56.8% | 12.9% | 78.4% | 28.8% | -64.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Kırçiçeği Bodrum |
|---|---|---|
| 32/66 (%48.5) | Saha İçi Şut | 13/61 (%21.3) |
| 21/41 (%51.2) | 2 Sayı | 9/39 (%23.1) |
| 11/25 (%44.0) | 3 Sayı | 4/22 (%18.2) |
| 13/19 (%68.4) | Serbest Atış | 8/14 (%57.1) |
| 40 | Ribaund | 47 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 27 | Asist | 7 |
| 14 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 28 |
| 13 | Faul | 15 |
| 120 | Verimlilik (PIR) | 16 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.11.2018Kırçiçeği Bodrum 57-88 OGM Ormanspor
- 15.02.2019OGM Ormanspor 88-38 Kırçiçeği Bodrum
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

