KBSL · 6. Hafta · 2018-2019 · 24 Kasım 2018 00:00
OGM Ormanspor 4. çeyreği 23-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Kırçiçeği Bodrum | 14 | 16 | 16 | 11 | 57 |
| OGM Ormanspor | 24 | 22 | 19 | 23 | 88 |
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.0 sezon ort. 75.7 | Tempo | 78.0 sezon ort. 73.7 |
| Hücum | ||
72.7 sezon ort. 74.3 | 100 hücumda sayı | 113.3 sezon ort. 99.7 |
40.2% sezon ort. 39.0% | eFG% | 47.3% sezon ort. 50.6% |
21.9% sezon ort. 25.3% | Top kaybı oranı | 16.2% sezon ort. 17.9% |
10.3% sezon ort. 26.6% | Hücum ribaundu % | 51.2% sezon ort. 25.7% |
33.9% sezon ort. 25.9% | Serbest atış oranı | 30.1% sezon ort. 22.9% |
14.3% sezon ort. 25.3% | Üçlük payı | 23.3% sezon ort. 34.3% |
| Savunma | ||
113.3 sezon ort. 119.9 | 100 savunmada yenen sayı | 72.7 sezon ort. 98.8 |
47.3% sezon ort. 54.9% | Rakip eFG% | 40.2% sezon ort. 47.4% |
16.2% sezon ort. 11.4% | Zorlanan top kaybı | 21.9% sezon ort. 13.8% |
51.2% sezon ort. 35.0% | Rakip hücum ribaundu % | 10.3% sezon ort. 27.3% |
30.1% sezon ort. 20.9% | Rakip serbest atış oranı | 33.9% sezon ort. 15.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Aneika Anna Kay Henry OGM Ormanspor · 27 dk+15.0 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 12 dk+9.8 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 19 dk+6.8 PIR
- Deniz Eskici Kırçiçeği Bodrum · 23 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Brandi Danielle Harvey Carr Kırçiçeği Bodrum · 36 dk−14.2 PIR
- Kahleah Copper OGM Ormanspor · 32 dk−6.6 PIR
- Beril Albayrak Berısha Kırçiçeği Bodrum · 25 dk−5.7 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 21 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kahleah Copper 100 sayı barajını geçti
- Naile Çırak 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Kırçiçeği Bodrum | 78.4 | 78.0 | 72.7 | 40.2% | 21.9% | 10.3% | 33.9% | 113.3 | 47.3% | 16.2% | 48.8% | 30.1% | -40.5 |
| OGM Ormanspor | 77.7 | 78.0 | 113.3 | 47.3% | 16.2% | 51.2% | 30.1% | 72.7 | 40.2% | 21.9% | 89.7% | 33.9% | +40.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 21/56 (%37.5) | Saha İçi Şut | 33/73 (%45.2) |
| 18/48 (%37.5) | 2 Sayı | 30/56 (%53.6) |
| 3/8 (%37.5) | 3 Sayı | 3/17 (%17.6) |
| 12/19 (%63.2) | Serbest Atış | 19/22 (%86.4) |
| 24 | Ribaund | 56 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 21 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 12 | Asist | 25 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 4 |
| 18 | Top Kaybı | 16 |
| 21 | Faul | 20 |
| 41 | Verimlilik (PIR) | 122 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.11.2018Kırçiçeği Bodrum 57-88 OGM Ormanspor
- 15.02.2019OGM Ormanspor 88-38 Kırçiçeği Bodrum
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

