KBSL · 3. Hafta · 2018-2019 · 27 Ekim 2018 00:00

102 - 71

İzmit Belediyespor ilk çeyreği 30-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 30 | 24 | 27 | 21 | 102 |
| Kırçiçeği Bodrum | 14 | 19 | 14 | 24 | 71 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Kırçiçeği Bodrum |
|---|---|---|
| Tempo | ||
83.5 sezon ort. 76.0 | Tempo | 83.5 sezon ort. 75.5 |
| Hücum | ||
119.3 sezon ort. 98.1 | 100 hücumda sayı | 87.1 sezon ort. 73.7 |
57.4% sezon ort. 48.7% | eFG% | 41.5% sezon ort. 39.0% |
13.7% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 25.4% sezon ort. 25.1% |
39.5% sezon ort. 26.3% | Hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 25.9% |
21.0% sezon ort. 20.1% | Serbest atış oranı | 62.3% sezon ort. 24.8% |
33.3% sezon ort. 34.3% | Üçlük payı | 17.0% sezon ort. 25.2% |
| Savunma | ||
87.1 sezon ort. 101.0 | 100 savunmada yenen sayı | 119.3 sezon ort. 119.7 |
41.5% sezon ort. 50.3% | Rakip eFG% | 57.4% sezon ort. 54.5% |
25.4% sezon ort. 18.2% | Zorlanan top kaybı | 13.7% sezon ort. 11.5% |
27.3% sezon ort. 30.3% | Rakip hücum ribaundu % | 39.5% sezon ort. 35.5% |
62.3% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 21.0% sezon ort. 21.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tyrone Bernice Mosby İzmit Belediyespor · 26 dk+17.1 PIR
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 28 dk+17.0 PIR
- Ciara Monet Andrews Kırçiçeği Bodrum · 29 dk+11.3 PIR
- Brandi Danielle Harvey Carr Kırçiçeği Bodrum · 38 dk+7.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Fatma Ata Kırçiçeği Bodrum · 12 dk−6.0 PIR
- Emel Sığırcı İzmit Belediyespor · 17 dk−1.8 PIR
- Ece Deniz Onat Kırçiçeği Bodrum · 24 dk−0.2 PIR
- Begüm Taşkın Kırçiçeği Bodrum · 19 dk−0.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 85.5 | 83.5 | 119.3 | 57.4% | 13.7% | 39.5% | 21.0% | 87.1 | 41.5% | 25.4% | 72.7% | 62.3% | +32.2 |
| Kırçiçeği Bodrum | 81.5 | 83.5 | 87.1 | 41.5% | 25.4% | 27.3% | 62.3% | 119.3 | 57.4% | 13.7% | 60.5% | 21.0% | -32.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Kırçiçeği Bodrum |
|---|---|---|
| 42/81 (%51.9) | Saha İçi Şut | 21/53 (%39.6) |
| 33/54 (%61.1) | 2 Sayı | 19/44 (%43.2) |
| 9/27 (%33.3) | 3 Sayı | 2/9 (%22.2) |
| 9/17 (%52.9) | Serbest Atış | 27/33 (%81.8) |
| 41 | Ribaund | 35 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 35 | Asist | 11 |
| 15 | Top Çalma | 6 |
| 5 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 23 |
| 26 | Faul | 19 |
| 137 | Verimlilik (PIR) | 63 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 26.10.2018İzmit Belediyespor 102-71 Kırçiçeği Bodrum
- 25.01.2019Kırçiçeği Bodrum 61-90 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.