KBSL · 5. Hafta · 2018-2019 · 11 Kasım 2018 00:00
Galatasaray maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 14 | 15 | 17 | 6 | 52 |
| Galatasaray | 19 | 15 | 15 | 9 | 58 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.7 sezon ort. 73.9 | Tempo | 72.7 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
71.0 sezon ort. 101.3 | 100 hücumda sayı | 80.5 sezon ort. 98.0 |
40.9% sezon ort. 50.8% | eFG% | 35.1% sezon ort. 47.9% |
26.7% sezon ort. 17.5% | Top kaybı oranı | 8.3% sezon ort. 15.6% |
24.3% sezon ort. 26.9% | Hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 28.8% |
21.8% sezon ort. 23.3% | Serbest atış oranı | 9.5% sezon ort. 19.5% |
27.3% sezon ort. 34.0% | Üçlük payı | 35.1% sezon ort. 34.1% |
| Savunma | ||
80.5 sezon ort. 98.5 | 100 savunmada yenen sayı | 71.0 sezon ort. 92.4 |
35.1% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 40.9% sezon ort. 46.6% |
8.3% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 26.7% sezon ort. 18.7% |
23.5% sezon ort. 26.9% | Rakip hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 26.5% |
9.5% sezon ort. 16.4% | Rakip serbest atış oranı | 21.8% sezon ort. 25.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 20 dk+6.8 PIR
- Monika Grigalauskyte Galatasaray · 13 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aneika Anna Kay Henry OGM Ormanspor · 26 dk−12.5 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 22 dk−9.6 PIR
- Sinem Ataş Galatasaray · 33 dk−8.9 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 36 dk−8.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alperi Onar 100 ribaund barajını geçti
- Işıl Alben 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 73.3 | 72.7 | 71.0 | 40.9% | 26.7% | 24.3% | 21.8% | 80.5 | 35.1% | 8.3% | 76.5% | 9.5% | -9.5 |
| Galatasaray | 72.1 | 72.7 | 80.5 | 35.1% | 8.3% | 23.5% | 9.5% | 71.0 | 40.9% | 26.7% | 75.7% | 21.8% | +9.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 20/55 (%36.4) | Saha İçi Şut | 24/74 (%32.4) |
| 15/40 (%37.5) | 2 Sayı | 20/48 (%41.7) |
| 5/15 (%33.3) | 3 Sayı | 4/26 (%15.4) |
| 7/12 (%58.3) | Serbest Atış | 6/7 (%85.7) |
| 48 | Ribaund | 40 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 39 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 15 | Asist | 9 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 2 |
| 22 | Top Kaybı | 7 |
| 11 | Faul | 15 |
| 57 | Verimlilik (PIR) | 56 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada OGM Ormanspor 1, Galatasaray 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 10.11.2018OGM Ormanspor 52-58 Galatasaray
- 08.02.2019Galatasaray 74-71 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

