KBSL · 3. Hafta · 2018-2019 · 28 Ekim 2018 00:00
Fenerbahçe maçı 17 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 20 | 20 | 18 | 19 | 77 |
| Galatasaray | 16 | 13 | 17 | 14 | 60 |
| Fenerbahçe | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.9 sezon ort. 70.6 | Tempo | 65.9 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
116.8 sezon ort. 113.4 | 100 hücumda sayı | 91.1 sezon ort. 97.7 |
55.4% sezon ort. 54.7% | eFG% | 41.8% sezon ort. 47.6% |
15.8% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 9.6% sezon ort. 15.5% |
34.5% sezon ort. 33.6% | Hücum ribaundu % | 18.9% sezon ort. 28.9% |
32.1% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 18.0% sezon ort. 19.1% |
39.3% sezon ort. 32.8% | Üçlük payı | 26.2% sezon ort. 34.3% |
| Savunma | ||
91.1 sezon ort. 89.0 | 100 savunmada yenen sayı | 116.8 sezon ort. 91.0 |
41.8% sezon ort. 43.9% | Rakip eFG% | 55.4% sezon ort. 46.1% |
9.6% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 15.8% sezon ort. 19.1% |
18.9% sezon ort. 22.1% | Rakip hücum ribaundu % | 34.5% sezon ort. 26.3% |
18.0% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 32.1% sezon ort. 25.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Galatasaray · 39 dk+11.7 PIR
- Alperi Onar Galatasaray · 23 dk+4.3 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 36 dk+2.1 PIR
- Bria Nicole Hartley Fenerbahçe · 27 dk+1.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 39 dk−16.1 PIR
- Monika Grigalauskyte Galatasaray · 17 dk−6.8 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir Galatasaray · 11 dk−5.4 PIR
- Farhiya Abdi Galatasaray · 16 dk−4.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 65.9 | 65.9 | 116.8 | 55.4% | 15.8% | 34.5% | 32.1% | 91.1 | 41.8% | 9.6% | 81.1% | 18.0% | +25.7 |
| Galatasaray | 65.8 | 65.9 | 91.1 | 41.8% | 9.6% | 18.9% | 18.0% | 116.8 | 55.4% | 15.8% | 65.5% | 32.1% | -25.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 27/56 (%48.2) | Saha İçi Şut | 23/61 (%37.7) |
| 19/34 (%55.9) | 2 Sayı | 18/45 (%40.0) |
| 8/22 (%36.4) | 3 Sayı | 5/16 (%31.3) |
| 15/18 (%83.3) | Serbest Atış | 9/11 (%81.8) |
| 40 | Ribaund | 26 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 22 | Asist | 14 |
| 3 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 7 |
| 16 | Faul | 18 |
| 100 | Verimlilik (PIR) | 58 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Fenerbahçe 8, Galatasaray 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-2
- 27.10.2018Fenerbahçe 77-60 Galatasaray
- 26.01.2019Galatasaray 60-68 Fenerbahçe
- 23.04.2019Fenerbahçe 72-51 Galatasaray
- 25.04.2019Fenerbahçe 48-59 Galatasaray
- 28.04.2019Galatasaray 74-59 Fenerbahçe
- 30.04.2019Galatasaray 49-57 Fenerbahçe
- 03.05.2019Fenerbahçe 54-51 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

