WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2016-2017 · 29 Nisan 2017 00:00

Fenerbahçe ilk çeyreği 21-8 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe2121231883
Galatasaray815201861
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriGalatasaray
Tempo
74.0
sezon ort. 72.5
Tempo
74.0
sezon ort. 74.7
Hücum
110.3
sezon ort. 109.7
100 hücumda sayı
83.9
sezon ort. 103.4
52.3%
sezon ort. 53.2%
eFG%
44.4%
sezon ort. 48.4%
15.1%
sezon ort. 14.9%
Top kaybı oranı
18.1%
sezon ort. 14.6%
29.7%
sezon ort. 34.0%
Hücum ribaundu %
25.6%
sezon ort. 33.8%
32.8%
sezon ort. 18.4%
Serbest atış oranı
21.0%
sezon ort. 17.1%
18.8%
sezon ort. 29.0%
Üçlük payı
35.5%
sezon ort. 31.7%
Savunma
83.9
sezon ort. 91.5
100 savunmada yenen sayı
110.3
sezon ort. 94.2
44.4%
sezon ort. 44.3%
Rakip eFG%
52.3%
sezon ort. 49.1%
18.1%
sezon ort. 15.5%
Zorlanan top kaybı
15.1%
sezon ort. 22.1%
25.6%
sezon ort. 25.9%
Rakip hücum ribaundu %
29.7%
sezon ort. 33.9%
21.0%
sezon ort. 20.4%
Rakip serbest atış oranı
32.8%
sezon ort. 25.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.