KBSL · 25. Hafta · 2016-2017 · 8 Nisan 2017 00:00
Fenerbahçe maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 26 | 21 | 19 | 24 | 90 |
| Girne Üniversitesi | 19 | 23 | 20 | 19 | 81 |
| Fenerbahçe | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.7 sezon ort. 72.4 | Tempo | 77.7 sezon ort. 73.2 |
| Hücum | ||
117.7 sezon ort. 109.5 | 100 hücumda sayı | 102.5 sezon ort. 94.4 |
59.2% sezon ort. 53.0% | eFG% | 46.2% sezon ort. 43.2% |
17.1% sezon ort. 14.9% | Top kaybı oranı | 15.4% sezon ort. 14.7% |
35.5% sezon ort. 33.8% | Hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 30.2% |
26.2% sezon ort. 18.6% | Serbest atış oranı | 37.9% sezon ort. 28.1% |
32.3% sezon ort. 28.6% | Üçlük payı | 28.8% sezon ort. 23.1% |
| Savunma | ||
102.5 sezon ort. 90.9 | 100 savunmada yenen sayı | 117.7 sezon ort. 103.0 |
46.2% sezon ort. 44.3% | Rakip eFG% | 59.2% sezon ort. 50.9% |
15.4% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 17.0% |
31.6% sezon ort. 25.7% | Rakip hücum ribaundu % | 35.5% sezon ort. 30.6% |
37.9% sezon ort. 19.9% | Rakip serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Cappie Marie Pondexter Girne Üniversitesi · 39 dk+9.0 PIR
- Sandrine Beatrice Gruda Fenerbahçe · 34 dk+7.9 PIR
- Pelin Bilgiç Fenerbahçe · 14 dk+4.6 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Girne Üniversitesi · 38 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melisa Can Girne Üniversitesi · 37 dk−6.7 PIR
- Özge Özışık Girne Üniversitesi · 12 dk−5.2 PIR
- Marica Gajic Girne Üniversitesi · 32 dk−4.8 PIR
- Tijana Krivacevic Girne Üniversitesi · 17 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 76.5 | 77.7 | 117.7 | 59.2% | 17.1% | 35.5% | 26.2% | 102.5 | 46.2% | 15.4% | 68.4% | 37.9% | +15.1 |
| Girne Üniversitesi | 79.0 | 77.7 | 102.5 | 46.2% | 15.4% | 31.6% | 37.9% | 117.7 | 59.2% | 17.1% | 64.5% | 26.2% | -15.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| 35/65 (%53.8) | Saha İçi Şut | 28/66 (%42.4) |
| 28/44 (%63.6) | 2 Sayı | 23/47 (%48.9) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 13/17 (%76.5) | Serbest Atış | 20/25 (%80.0) |
| 37 | Ribaund | 32 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 24 | Asist | 17 |
| 5 | Top Çalma | 8 |
| 5 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 14 |
| 23 | Faul | 20 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 81 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Fenerbahçe 3, Girne Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 07.01.2017Girne Üniversitesi 56-76 Fenerbahçe
- 07.04.2017Fenerbahçe 90-81 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

